Світлана була дволикою людиною, лише пізніше всі зрозуміли це

Бути дволиким – принизливо та неприємно для інших. Світлана не розуміла того, що, коли вона обманює, але їй про це ніхто не говорить, то не означає, що хтось дурний та не розуміє обману. Жінка мала погану вдачу. Вона підлаштовувалася під тих людей, котрі були їй вигідні та могли принести користь. Не важливо, чи то у фізичній допомозі, чи матеріальну, чи просто вислухати в прикрий час.

Натомість Світлана ніколи не та нікому не допомагала, не переймалася чужим горем та взагалі по-хамськи ставилася до людей. Коли вона влаштувалася на роботу, її гнилу сутність розпізнали не відразу. На роботі жінка завела собі подругу Віру – дружину відомого у місті бізнесмена, котра працювала просто заради власного задоволення та щоб вдома від нудьги вовком не вити.

Віра була дуже відкритою та щедрою. Вона постійно ходила зі Світланою до кінотеатру, кафе, на прогулянки. Всюди та завжди платила за двох Віра, а подруга навіть словом не обмовилася, можливо, потрібно розділити навпіл суму.

Проте щось сталося з бізнесом чоловіка Віри та справи пішли кепсько. Жінка вже не могла дозолити собі того, що раніше. Вона почала бережно ставитися до грошей. Тому, коли черговий раз пішли на прогулянку зі Світланою, Віра не мала вже змоги заплатити за подругу.

Наступного дня Світлана носилася по всьому офісу, як ошпарена та розповідала, яка скупа та недобра людина виявилася Віра. Говорила, що вона її постійно обманювала, ще й гроші тягнула, щоб зекономити. Світлана говорила неправду та й всі це прекрасно розуміли, проте ніхто не хотів починати суперечку з жінкою.

Після того випадку до Світлани почали відноситися зовсім по-іншому: дехто перестав навіть вітатися, а інші просто уникали жінки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Світлана була дволикою людиною, лише пізніше всі зрозуміли це