Син, який мав допомагати нам на старості років, завдавав нам клопоту протягом багатьох років

Ми з чоловіком народили двійнят – сина та доньку. Діти завжди приносили нам радість. Донька одружилась та народила нам чудових внуків. Вона допомагала нам. Про таку доньку мріяв би кожен. Чого не скажеш про сина.

Ще в школі вони різко відрізнялись. Донька добре вчилась, брала участь у всіх конкурсах та олімпіадах. Після закінчення школи вона вступила в виш та саме там, познайомилась з майбутнім чоловіком.

Син, навпаки, часто прогулював заняття. Вчителі жалілись на його поведінку. Ми з чоловіком не розуміли в кого він пішов. Спочатку, нам здавалось що це підлітковий вік і згодом він переросте, але дива не сталось. На відміну від сестри, брат не прагнув досягти чогось в житті. Він лиш займався грою на гітарі і мріяв що стане з музикантом.

Син поїхав в місто шукати кращої долі. Виступав з такими ж підлітками в барах і таким чином заробляв гроші. Але нічого більшого він не міг досягти. А звичною роботою йому не хотілось займатись. Ми з чоловіком допомагали йому. Оплачували житло, передавали продукти та інше. Він ніколи не мав дівчини з якою б зустрічався довше ніж пів року.

Зараз, ми в такому віці коли хочемо жити для себе. Відпочити від клопотів і спокійно проводити вихідні з внуками. Проте, тут також син завадив нашим планам. Він вже не міг забезпечувати себе, тому що бар у якому він працював більше не потребував живої музики. Хлопець повернувся додому та став жити у своїй дитячій кімнаті. З часом він приохотився до пляшки. Замість того, щоб дати батькам прожити свою старість син доводив нас до сліз.

Донька просила вигнати його, аби він самостійно вибирався з болота яке вліз по саму шию. Але як мати, я не могла так вчинити. З дня в день ми надіялись, що син перестане вживати та візьметься за голову. Було навіть так, що ми водили до ворожок і знахарок, але це допомагало лиш на деякий час. Донька, вирішила взяти все у свої руки, вона знайшла для нього роботу за кордоном. Там заборонялись шкідливі звички в робочий час.

Ми з чоловіком не знали де у його вихованні була помилка. Чому діти, яких ми любили однаково виросли настільки різними.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Син, який мав допомагати нам на старості років, завдавав нам клопоту протягом багатьох років