Син з дружиною вирішили купувати квартиру. Частину суми Олег вже назбирав, дещо додала я, трохи взяли в кредит. Та коли дійшло діло до оформлення, Олена раптом вирішила що записувати потрібно лише на неї.

– Уявляєш, мій син купив квартиру, а тепер через неї й розлучатись видумав! – розповідає Ірина Олексіївна. – Донечка в них росте, все добре було, а тут дружина каже, щоб лише на неї квартиру записувати – щоб вразі чого не залишилась без нічого!

Син Ірини Олексіївни, Олег, одружений з Христиною вже 5 років. Познайомились вони ще в школі та довго зустрічались, лише після університету вирішили розписатись. Тоді Христина завагітніла та сиділа з донечкою, а Олег працював.

Жодного разу вона не вкладала гроші в сімейний бюджет – швидше навпаки, батьки її також не помагали молодій сім’ї. Все лягло на плечі чоловіка.

Але Олег непогано справлявся зі своїм обов’язком, та й Ірина Олексіївна чим могла допомагала. Все було як в більшості сімей – дружина на господарстві, а чоловік – добувач.

Жила сімейна пара в орендованій квартирі, оскільки жити з батьками не захотіли. Згодом коли Олега підвищили, вони з дружиною вирішили що пора збирати кошти на своє житло.

Так за декілька років сумлінної праці Олега вдалось накопичити половину потрібної суми. Ще четвертину додала Ірина Олексіївна, вона все життя відкладала гроші на цей момент. Залишалось знайти ще четвертину і можна було купляти гарну трикімнатну квартиру.

Знайшли якраз таку як хотіли – вже з ремонтом, поруч вся інфраструктура, в хорошому районі міста. Потрібно було швидко думати де взяти ще гроші поки цю квартиру не забрав хтось інший.

Разом з дружиною вони вирішили, що можна взяти кредит, адже як молодій сім’ї банк дасть під малий відсоток. Так і зробили.

Коли дійшло діло до покупки, виникло питання на кого ж її записувати. Олег був впевнений що це не важливо, адже розлучатись і не планував у своєму житті.

Та Христина напевно була іншої думки. Вона була здивована, що Олег хоче записати квартиру на себе. Казала, що вона також має право на це житло і що Олег згодом захоче її залишити без нічого. Чому раптом такі думки її відвідували – ніхто не знає.

Адже і так кватира належала Олегу, бо саме за його кошти купляли й лише він оплачує кредит що лишився. Христина лиш казала, що через чоловіка вона не працює, а вдома сидить, тому їй має належати житло.

Вона вважає що права, але ж ніхто її насильно вдома не тримав! Могла після декрету вільно йти на роботу, але сама вибрала бути домогосподаркою.

– Ми сім’я, тому не повинні ділити на “твоє” і “моє”, у нас все спільне. Я не маю на меті колись з тобою розлучатись і тим більше залишати тебе без нічого – все повторював Олег.

Та Христині ніби заїло що квартира повинна бути лише її, навіть сама погрожувала чоловікові розлученням.

Загалом з цієї ситуації вже три виходи.

В першому випадку пара розлучається, ділить квартиру навпіл та живуть окремо.

В другому – Олег записує квартиру як і планував на себе, вирішує всі квартирні бюрократичні питання і сім’я живе як і раніше.

А в третьому випадку, найлогічнішому, безобіднішому та найкращому – Олег записує квартиру на їхню спільну донечку і всі сварки стають беззмістовні, а претензії Христини – втрачають свій сенс.

Як ви вважаєте, чи зможе пара дійти до спільного висновку і зберегти сім’ю?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Син з дружиною вирішили купувати квартиру. Частину суми Олег вже назбирав, дещо додала я, трохи взяли в кредит. Та коли дійшло діло до оформлення, Олена раптом вирішила що записувати потрібно лише на неї.