Тато дружини захотів в мою квартиру переїхати, щоб купити собі машину

Я виріс в 1нтернаті. Мені важко було зрозуміти, що таке сім’я. Та здається, що занадто прив’язуватись до батьків теж не надто добре.

Після інтернату я важко і довго вчився. Зміг вступити на бюджет. Після університету довго пахав, міняв роботи заради досвіду. Пізніше вдалось влаштуватись на хорошу роботу. До цього я орендував кімнатку за копійки в однієї бабусі.

Та тепер все змінилось, я зміг орендувати хороше житло в центрі і навіть трохи відкладав на своє помешкання.

За 3 роки я познайомився з дівчиною.

Вона одразу ж мене причарувала. Я зрозумів, що ні з ким іншим бути не можу і не хочу, довго бігав за Мар’яною. Дарував квіти, подарунки. Вона спочатку не хотіла й дивитись в мою сторону. Та коли я отримав посаду заступника у фірмі вона змінила думку.

Моя заробітна плата була дуже гідною. Але й працював я теж не мало. Приходив пізно, часу на прогулянки і спілкування з Мар’яною не було. Проте, її таке влаштовувало. За кілька місяців таких стосунків я запропонував їй розписатись і жити разом.

На моє здивування, навіть не довелось вмовляти. Вже за тиждень ми разом снідали в моїй квартирі. Та ту я відчув на собі великий вантаж. Відколи, почалось наше подружнє життя з’явився хтось третій.

Батько дівчини був вдівцем. Він жив у не надто хороших умовах. Працював за копійки, хоча здоров’я дозволяло знайти хорошу працю. Та ще й не старим був. Проте, мабуть, лінивим.

Він щодня приходив до нас їсти, дивитись телевізор, бо свій взагалі продав. Я спочатку співчутливо відносився та пізніше таке мені набридло зовсім.

До того ж, ви не уявляєте, як нагло він захотів вирішити свої проблеми. Мені таки вдалось накопичити на квартиру. Я купив житло в центрі і зробив невеличкий ремонт.

Зараз ми жили в цій квартирі. І тут приходить нещодавно до мене Мар’яна, коли я готував вечерю. Почала підлещуватись. Я вже вивчив таку поведінку, розумів що чогось проситиме. Виявляється, тато дав їй хорошу пропозицію, а відмовити вона не може. Все-таки, рідний батько. Що ж їй було робити. Прийшла мене перед фактом ставити, бо питанням це не назвеш.

Виявляється тесть вирішив продати свою квартиру. За ті гроші придбає собі машину і таксуватиме. Ну а от з житлом проблеми звісно.

Тому він дочці й вирішив на шию сісти. А точніше зятеві. І переїхати до нас зібрався. Я спочатку своїм вухам не повірив, а потім звісно ж відмовив.

Дружина зі мною вже тиждень спілкуватись не хоче, навіть кілька раз у тата ночувала. А я не розумію, чи справді я такий бездушний. Та мені здається, що я не маю терпіти в своїй квартирі, на яку чесно заробив, усіх родичів жінки.

Як гадаєте, хто в цій ситуації несправедливо чинить?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тато дружини захотів в мою квартиру переїхати, щоб купити собі машину