Таємниця двох сестер

Інні було тринадцять.  Виросла вона в прийомній сім’ї. З самого початку від неї нічого не приховували. Але це ніяким чином не вплинуло на відносини між нею і батьками. Свою нову маму Інна вважала найкращою подругою, ділилась з нею всіма секретами і вважала, що і від неї нічого не приховують. 

Ситуація помінялась, коли до Інни у клас прийшла нова дівчинка. Звали її Ілона. Дівчата дуже швидко подружились і невдовзі стали нерозлучними подругами. Інна довіряла Ілоні, тому не вважала за потрібне приховувати свою таємницю. Вона розповіла свою сімейну історію.  Як не дивно, Ілона ні трохи не здивувалась. Мало того, сказала що в їхній сім’ї схожа ситуація. В неї є старша сестра Олена, яку батьки удочерили. Вони поки це не всім розголошують, знають тільки найближчі. А завдяки тому, що у них з сестрою є схожі риси, ніхто ні про що не здогадується. Це доводило і смішне дитяче фото, на якому дві милі дівчинки стояли, обнявшись. Схожість їхня просто зашкалювала. Інна поцікавилась:

−        А Олена ніколи не хотіла знайти своїх рідних?

−        Ні, вона говорить, що ми стали для неї справжньою сім’єю.

−        Розумію, я теж такої думки.  Мої прийомні батьки вже давно стали для мене найріднішими.

−        А знаєш, – несподівано сказала Ілона – у вас з Оленою є багато спільного. Думаю, вас потрібно познайомити.

Інна не заперечувала. Вона дуже хотіла поспілкуватися з сестрою Ілони, адже у неї така схожа життєва історія. Невдовзі її запросили в гості. Як і очікувалось, вони з Оленою швидко поладнали. Схожі долі і багато спільних інтересів додавали стимулу спілкуватися і дізнаватися все більше одна про одну. А одного дня Інна навіть принесла додому дитяче фото Ілони і Олени, яке захотіла показати мамі і розповісти про своїх нових подруг. Від побаченого мама мала зацікавитись і попросити розповісти історію Олени. Але сталося щось незрозуміле – мама присіла на стілець, бліда і дуже схвильована. Вона захотіла познайомитись з батьками Ілони і Олени.

Через кілька днів відбулась зустріч. Зі слів Ілони, батьки дуже довго розмовляли за зачиненими дверима. Дізнатися майже нічого не вдалось, всі після розмови були дуже серйозними і дівчатам нічого не пояснили.

Інна відчувала, що у мами є  якась таємниця, яка її прямо стосується. Спочатку вона не наважувалась запитати, але це тільки посилювало напруження в їхніх відносинах. Ситуацію взялась виправляти сама мама. Вона розповіла Інні деякі деталі з її дитинства. Виявляється, у Інни є рідна сестра. Але чомусь вони з Інною були влаштовані у різні дитбудинки. При оформленні документів батькам це повідомили, але конкретної інформації де саме знаходиться сестра, у них не було. Тільки старе потріпане фото двох, рідних між собою, дівчаток. Спочатку вони хотіли знайти старшу дівчинку, але через кілька невдалих спроб просто змирились з ситуацією і з часом планували  розповісти про це Інні. На дитячій фотографії Ілони і Олени, одна з дівчаток здалась мамі дуже схожою на ту, яку вона бачила на сімейній фотографії Інни і її старшої сестри. Розмова з теперішніми батьками дівчини підтвердила підозри. Вони теж знали, що в Олени є рідна сестра.

Інна дуже довго не могла повірити в почуте. Виявляється, у неї є рідна сестра. Чому ж тоді батьки не шукали  її і далі? В серце дівчини закрадалась образа.

Але ось одного дня дві сім’ї зустрілись. Вони дуже довго і багато говорили. Як виявилось, всі дорослі відчували вину, що не змогли відшукати їх швидше. Інна зрозуміла, що її образа була невиправданою. Батьки зробили все, від них залежне, щоб вона не відчувала себе чужою. А зараз намагались порозумітися з сторонніми людьми, щоб у неї з сестрою була можливість нарешті стати близькими. Домовились, що дівчата і далі житимуть у своїх сім’ях, тільки від тепер їх об’єднуватиме одна, спільна на всіх таємниця. І тепер вони – одна велика родина.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Таємниця двох сестер