Тесть подзвонив і запитав як мені таксується на новій машині. Він на ній рік працював таксистом. Та коли почув, що на ній дружина їздить, то poзлютився і сказав, що забере машину назад

Мій тесть чоловік хороший, але, як то кажуть, із cкладним характером. До мене він завжди ставився добре, я б навіть сказав, що іноді спілкувався більше, ніж з дочкою, бо часто казав, то жінки хай там на кухні розбираються, а ми з тобою пішли он у гараж із залізом розбиратися. Жінка моя каже, то все тому, що дуже вже він про сина мріяв.

А тому ніхто не здивувався, коли минулого Різдва тесть вручив мені ключі від своєї машини, на якій він рік таксував. Точніше таксував то він усе життя, але цю машину купив недавно. Але здоров’я виявилося уже не те, лікар заборонив сідати за кермо і він зрозумів, що не те, що роботу продовжувати, а й взагалі їздити вже не зможе, а відтак вирішив передати авто улюбленому зятю. Тут варто сказати, що я мав службову машину, якою користувався, але добре, що буде ще одна. Ми з дружиною порадилися і вирішили, що хай вона здасть на права та і їздить на машині батька, все таки зручно і дітей зможемо по черзі завозити та забирати із садочка.

Аж одного дня тесть мені подзвонив і запитав, як мені таксується. А я не зрозумів до чого це він? Я ж не збирався працювати в таксі, у мене гарна робота, то й сказав, що на машині дружина його їздить, думав порадіє за доньку. Тесть якось швидко попрощався зі мною, ну я за справами й забув про цю розмову. Аби ж я знав, що він собі накрутив.

Після роботи, коли ми всі вдома вже сідали вечеряти, до нас завітав тесть. Ми з радістю запросили його за стіл, а він ще з порогу почав кричати. Ой чого тільки не наговорив. Казав, що я його розчарував, що він думав, що я кину свою роботу і матиму заробіток на власній машині, а не на чужій їздитиму, кричав, що як можна було жінці доручити кермувати машиною, мов де таке видано, місце її на пасажирському сидінні. Він довго лаявся, а потім грюкнув дверима і пішов.

Наступного дня подзвонив дружині і сказав, щоб привезла йому ключі від машини. Нам то не принципово, ми збирали мені на машину, то нічого тепер дружині буде, але сам факт такого ставлення дивує, він сидить вдома, нікуди навіть не виходить, не те щоб їздити, йому й лікар заборонив же ж, навіщо йому та машина? Хіба ж то не приємно, що від неї користь дитині власній та внукам? Моя дружина дуже гарно та обережно водить. І з чого він думав, що я буду таксистом працювати? У мене гарна робота, дохід, соціальний пакет. Розумію, всяке буває, але гадаю, що тут тесть палицю перегнув і таки неправий.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тесть подзвонив і запитав як мені таксується на новій машині. Він на ній рік працював таксистом. Та коли почув, що на ній дружина їздить, то poзлютився і сказав, що забере машину назад