Тішусь, що вже нема домашніх телефонів. Бо постійно видзвонювали однокласники сина.

Добре тепер смартфони є. Кого хочеш – того блокуєш. І не переймаєшся собі нічим. А от стаціонарний – це суцільний жах.

У мене є син. Його звати Микола. Зараз він вже закінчує школу.

А от коли він навчався у 1-4 класах, то ще мобільні не були такими поширеними, як зараз. Спочатку наче подобався мені клас сина, і батьки, і діти. Всі здавались такими адекватними, чемними, вихованими.

Через кілька місяців, коли діти вже звикли до школи, вони вирішили, що краще не записувати домашнє завдання, а постійно дізнаватись в мого сина.

Перший час я поблажливо ставилась до таких обставин. Діти усе-таки. А от далі це вже стало наглістю.

Син ще гуртки різні відвідував. Зовсім часу не мав вільного. Він завжди був активним хлопчиком.

Одного разу він пішов на змагання. Я вдома купу справ маю. І тут дзвінок:

–Добрий день. Мені треба Миколу.

–Миколи зараз нема вдома.

Як нема? А коли буде?

–Не знаю, – відповіла, бо й справді не знала. Як це можна прорахувати точно?

–Ну мені його треба, він ж домашнє завдання мені має сказати.

Я вже розізлилась. Сказала, щоб записував вчасно. Ще й їхньому класному керівнику подзвонила, щоб провела з дітьми бесіду. Вона й не звертає уваги на те, чи записують вони домашнє чи ні. А мій Микола, як приходить додому, то тільки й стоїть біля телефона та усім відповідає. Після цього справді не дзвонили більше.

А як ви гадаєте? Я перебільшую? Чи це справді несправедливо?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тішусь, що вже нема домашніх телефонів. Бо постійно видзвонювали однокласники сина.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.