Тут найсильніший щит, який жінки зараз можуть використати. Головне – не панікувати!

Ранки тепер у нас не такі, як завжди. Важко заспокоїтись, бо не можемо довше поспати на вихідних, постійно вмикаємо новини, прислухаємось до кожного звуку, дехто чує вибухи та постріли.

І хай про це вже всі говорять звідусіль, проте насправді треба заспокоїтись! Паніка – це те, що абсолютно не допомагає, ба більше, навіть нищить розум.

Нас бережуть наші збройні сили, наймасштабніша армія і найсильніші вояки, яким треба довіряти. Важливо тепер не панікувати!

Просто будьте уважні, при можливості перемикайтесь. Важливо виконувати рутинні справи, не забувайте про це! Пограйтесь з дітьми та онуками, заспокойте їх, час від часу перемикайтесь від новин, зосереджуйте увагу на позитивних вістях.  Мозок тоді вмикається у роботу і ви заспокоїтесь.

А ще згадуймо про нашу найсильнішу зброю. Таким щитом для кожного, хто не може воювати, стає молитва. І нехай це може бути своїми словами, проте важливо, щоб від щирого серця.

Окрім того є дуже сильна молитва, молитва-щит, яка рятує від усіх бід і напастей. Це 90-псалом, який захистить і вас, і усю сім’ю, і наших хлопців, що стримують навалу. Поки захисники беруть до рук зброю, ми берімо вервицю

Пам’ятайте, що це допоможе і заспокоїть вас. Головне – не панікувати! Єднаймось! Разом ми сила!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Тут найсильніший щит, який жінки зараз можуть використати. Головне – не панікувати!