«Твоя мама зіпсувала нам сімейне життя. Ти свій вибір зробив – я йду» – крикнула Олеся

Вадим та Олеся познайомились на роботі – в них одразу виникла симпатія. Вони часто проводили разом час: походи у кіно, ресторани, прогулянки та поїздки на відпочинок. Пара вирішила не поспішати та не хотіли жити разом до весілля – їх все влаштовувало. Але якби Олеся знала, що за помилку вона робить.

Через пів року зустрічань Вадим зробив пропозицію, а ще через три місяці вони відгуляли весілля. Щоб зекономити гроші й, в майбутньому, придбати свою оселю – закохані вирішили жити у Вадима і його мами. І, спочатку, все було ніби нормально – за виключенням того, що чоловік у побуті не вмів нічого. Виявляється, його мама і прасувала, і готувала, і збирала йому речі. Чоловік не вмів, навіть, посмажити яєшню так, щоб вона не згоріла. Це була перша неприємна несподіванка для Олесі.

Другою виявилась його мама. Вона тільки в анекдотах читала, які свекрухи бувають – виявляється у житті теж такі трапляються. І Олесі «пощастило» саме з такою. Марія Іванівна постійно контролювала їх – витрати, куди вони йдуть, що їдять і чому Олеся не так добре дбає за Вадима. А все тому, що невістка не завжди готувала сніданок, не складала чистий одяг для її синочка і взагалі вважала, що Вадим достатньо дорослий, щоб самому собі налити супу, який вона приготувала. Чоловік же поводився як капризне дитя – стогнав, що має все робити сам і що мама йому не такий борщ готує, і труси не такі купує, і, взагалі, Олеся не дбає про нього. Свекруха теж не відставала – підливала масла у вогонь.

Олесі «вистачило» на пів року – далі вона мовчки зібрала речі та подала на розлучення. Невдале сімейне життя сприйняла як урок, який запам’ятає на все життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Твоя мама зіпсувала нам сімейне життя. Ти свій вибір зробив – я йду» – крикнула Олеся