«Ти весь час мені брехав? А я тобі довіряла» – плакала Ірина

Ірині було 22 роки, вона саме закінчила навчання і влаштувалась на роботу в одну з місцевих компаній. І саме тоді до невеличкого міста на березі моря приїхав Олексій – у відрядження зі столиці. Їх роман розпочався стрімко та був дуже ефектним та емоційним.

Це було кохання з першого погляду – Олексій одразу запримітив вродливу, струнку дівчину, голубі очі якої його просто полонили. Та й хлопець припав Ірі до душі – високий, спортивний, вміє знайти тему для розмов і дуже компанійський. Вона думала, що зустріла своє справжнє кохання. Тим паче, що Олексій давав привід так думати.

Довгі прогулянки, походи до ресторану, дорогі подарунки та море уваги все це було в Ірини завдяки Олексію. Він не шкодував для неї грошей і переконував, що дуже добре заробляє. І хоч для дівчини гроші не були важливими, вона сама була не з бідної сім’ї, але те, що її хлопець зможе утримувати родину – її тішило. Так тривало два місяці, поки чоловіку не довелось повернутись до столиці.

Тоді прийшов період стосунків на відстані – Олексій телефонував щодня, запитував як справи та розповідав, що він страшенно сумує. Так тривало декілька місяців, поки Олексій знову не приїхав. Він обіцяв дівчині «золоті гори»: що вони з часом одружаться, що він поки має влаштувати життя і подбати про житло для них і взагалі він жити не може без Ірини. Дівчина вірила і чекала.

Доки не підслухала розмову колег. Як виявилось – всі засуджували її стосунки з Олексієм. Тільки вона не розуміла причину, все думала, що це заздрощі. Але одна з колег не змогла збрехати. Виявилось, що Олексій має немало таємниць – він одружений і його дружина старша за нього на 15 років. Його дружина є власницею компанії та прилаштувала Олексія у фірму, щоб він мав чим зайнятись. Чоловік жив на її утриманні – вона купувала йому дорогі подарунки, авто та інше.

Олексій користувався грошима Марини, дружини, і витрачав їх не тільки на себе, але й на коханок. Однією з яких, як виявилось, була Ірина. Тільки вона про це не здогадувалась – була переконана, що за рік стане офіційною дружиною.

Коли дівчина розповіла все Олексію, то почалась серйозна сварка. Саме тоді вона поставила крапку в стосунках і пошкодувала витраченого часу. Олексій же не надто сумував – вже за тиждень знайшов нову «жертву» за межами офісу.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Ти весь час мені брехав? А я тобі довіряла» – плакала Ірина