У березні в дружини був день народження. Я вирішив зробити їй сюрприз, тож замовив ресторан і запросив також її маму. Спочатку теща була незадоволена самим закладом, сказала, що я міг би розщедритись на щось краще. Потім посміялась з мене і сказала: “вибач, я забула, що ти бідняк”. Щоб не псувати дружині святковий настрій, я стримався і нічого не відповів. Але потім прийшла подруга нашої сім`ї і забрала сина до себе, погуляти з її дітьми. Теща як підняла скандал, що як це я вирішив віддати дитину в чужі руки, що я не люблю свого сина і не хочу проводити з ним час

Закінчив я університет з червоним дипломом, знайшов гарну й високооплачувану роботу, тож вирішив залишитись жити в цьому місті. З поміччю моїх батьків і зароблених мною коштів через кілька років я зміг купити собі житло.

А потім я закохався. До нас на фірму прийшла працювати Ірина, дівчина з гарними блакитними очима й смішним кучерявим волоссям. Ми були одного віку з нею, нам було по 28 років. Півроку ми зустрічались, а потім вирішили одружитись.

Зараз ми з дружиною вже п’ять років разом, у нас чудовий син. Ми любляча сім`я, де всі підтримують один одного і поважають. Та ось з тещею не так пощастило мені, а вірніше буде сказати, що ми всі від неї страждаємо. Вона весь час влізає в наші стосунки, каже жінці, що я її не кохаю, якщо я затримуюсь на роботі, то це я зраджую з іншою. Чув неодноразово як теща повчає мою дружину, щоб вимагала більше грошей в мене, а якщо грошей мало, то треба шукати більш заможного чоловіка. А я ніколи не шкодую коштів для Ірини, їй просити не треба, треба просто сказати мені, що їй необхідно.

Я знаю, що Ірина мене кохає, тож невже рідна мати їй бажає розлучення з коханим чоловіком? Якщо вона так любить онука, то чому не думає про те, щоб він ріс в повноцінній сім`ї?

Дратує тещу й те, що я їжджу на машині, може це тому, що в неї її немає? Це смішно звучить, але таке буває. Вана постійно мені докоряє, що не вожу її в лікарню чи на базар, он у сусідки баби Наді зять возить її куди вона скаже, а я такий поганий – не вожу. Каже це я жалкую на неї бензин, що я жадібний.

У квартирі у нас теща буває через день, щоб нічого не пропустити, хоче контролювати все. Телефонує обов’язково кожен вечір, питає у дружини о котрій я прийшов і скільки грошей додому приніс.

Живе теща далеченько від нас, але це не заважає їй приїхати до нас в неділю о восьмій ранку. Приїде, не дасть відпочити, побути наодинці з сім`єю. Як вона не розуміє, що мішає нам? Ні одне свято без неї не проходить, навіть коли у нас друзі в гостях. Прийде і сидить, каже вона до внука прийшла. А мені тоді незручно перед друзями, бо який вже тоді відпочинок коли всі сидять в напрузі та думають як правильно себе вести перед мамою Іри.

Ще мені не подобається, що теща постійно хоче забрати нашого трирічного сина Артема до себе на ночівлю. Вона б хотіла, щоб він з нею жив, хоче бути головною людиною в його житті. Випитує в синочка, що вдома є їсти та чи тато кричить на маму. Це мені неприємно, адже Артем мій син і Ірини, ми самі знаємо як йому краще і чому треба його навчити.

У мене є рідний брат, теж одружений. Та теща в нього адекватна людина, приходить в гості тільки на запрошення або телефонному дзвінку. Чому ж тоді у мене в родині все так відбувається? Чому моя теща не може хоча б до відома поставити, що вона прийде в гості?

Я хотів і зараз дуже хочу продати квартиру і переїхати в інше місто. Просто хочу бути трохи далі від тещі та жити в спокої, щоб був особистий простір. Але дружина категорично проти переїзду, вона переживає за свою маму, каже, що попри все її дуже любить і не покине. Ну теща ж на жалість і давить, каже, що дуже хворіє, то ноги болять то голова. Та, на мій погляд, вона ще здорова й енергійна жінка, яка відвідує басейн і скандинавську ходьбу.

Нещодавно ходив з друзями в спортивне кафе на футбол і поділився своїми проблемами. Вони мені сказали, що я сам дозволив тещі себе так вести. Показав десь свою слабкість і вона сіла на голову. Як мені себе з нею вести – не знаю вже. Доньку її дуже кохаю, дружина в мене чудова. Чому ж так теща мене ненавидить?

Можливо, вся річ у тому, що тещі одній жити скучно? Може вона ображається, що ми мало допомагаємо їй фінансово? Але ж у нас дитина, є свої проблеми, справи, мрії. Терпіння моє закінчується, розлучатися з дружиною через неї теж не варіант. Як її заспокоїти та пробудити в ній нормальну людину?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У березні в дружини був день народження. Я вирішив зробити їй сюрприз, тож замовив ресторан і запросив також її маму. Спочатку теща була незадоволена самим закладом, сказала, що я міг би розщедритись на щось краще. Потім посміялась з мене і сказала: “вибач, я забула, що ти бідняк”. Щоб не псувати дружині святковий настрій, я стримався і нічого не відповів. Але потім прийшла подруга нашої сім`ї і забрала сина до себе, погуляти з її дітьми. Теща як підняла скандал, що як це я вирішив віддати дитину в чужі руки, що я не люблю свого сина і не хочу проводити з ним час
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.