У передноворічну ніч мені довелося їхати із дуже балакучим таксистом

Чому деяким таксистам так складно просто мовчати усю дорогу? Люди бувають різні, от я, наприклад, терпіти не можу порожні балачки із незнайомими людьми. Нещодавно дуже поспішала додому, адже працювала перед самим Новим Роком і була уже пізня година. Гості повинні були підійти ближче до 10 вечора, а в мене ще нічого не приготовлено. Ось так, у швидкому темпі о 7 вечора довелося закуплятися у найближчому супермаркеті. Пакети виявилися важкими, допомогти нікому, – викликала таксі. Їхали лише з 10 хвилин, однак чоловік за кермом встиг значно мені набриднути.

Все почалося з того, що я сіла у машину і почула скиглі про те, які зараз низькі тарифи, а ще відкрився новий агрегатор і збив усі цінники, окрім того у цей день прийшлось возити людей по снігу, дороги не розчищені. Потім водій, доволі молодий і симпатичний чоловік, почав розказувати, як йому не подобається оця вся метушня із святом. На його думку, люди перебільшили значення цього дійства. І це в той момент, коли я їхала з усмішкою та з передчуттям новорічного дива. Уже через хвилин п’ять це відчуття у мене почало зникати, настільки чоловік погано мислив про Новий Рік.

Потім почалися якісь невдалі жарти, у тому числі й про мене особисто, мовляв, чого це я одна по магазинах ходжу, чоловіка ото не маю, аби допоміг віднести пакети. На мої прохання припинити ці балачки не реагував. І що ви думаєте було в результаті? – Він так заговорився, що проїхав мою адресу! Ледве вставила два слова, аби той розвертав машину та їхав за місцем призначення. Від цього почула ще порцію невдоволення.

Приїхала додому геть стомлена і все через горе-водія, який створив просто безперервний шум у моїх вухах. Наступного разу одразу одягну навушники, як лише сяду у машину до таксиста, аби навіть не чути, що вони кажуть.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У передноворічну ніч мені довелося їхати із дуже балакучим таксистом