У школі я була товстою та некрасивою, однак повірила в себе і життя змінилося

У школі я була доволі некрасивою та товстою дівчинкою. Хлопці ніколи не звертали на мене увагу, хіба, коли хотіли посміятися та познущатися. Друзів у мене практично не було, хіба Соломія, подруга, з якою ми спілкувалися, оскільки жили по сусідству. Вона єдина, хто не піддавався на провокації збоку однокласників.

Коли я закінчила школу, вирішила, що хочу все змінити. В університеті на мене чекає зовсім інше життя, а для цього потрібно самій змінитися. Хоч я все ще вважаю, що не важливо, як ти виглядаєш, – головне те, що всередині людині, як би романтично це не звучало. Зовнішня оболонка – лише картинка, під якою може приховуватися щось таке ж прекрасне, або навпаки – жахливе та лячне. А все-таки, я записалася в спортзал та стала слідкувати за своїм харчуванням.

Було дуже важко, адже причина криється не лише у їжі та спорті, але й у здоров’ї. Для цього довелося пройти чимало лікарів та здати багато аналізів, щоб назначили потрібні вітаміни та режим харчування. Так пройшло й все літо. Я скинула понад 20 кілограм за три місяці. Це надзвичайний результат. До слова, на випускному моя вага складала 102 кілограми, а на зустрічі із новими одногрупниками уже 80. Хоч мій вигляд був далеко до ідеалу, але почуття впевненості появилося всередині мене.

Це дозволило відкритіше спілкуватися з усіма, без сорому та замкнутості. Окрім того, я прийняла себе, неідеальною, з боками та зайвими кілограмами, однак це не причина руйнувати своє життя, упускати можливості та витрачати молодість на приховування від реальності, нових знайомств. Дивним чином після такої зміни у мене почали з’являтися друзі. Я потоваришувала із групою в університеті, декілька дівчат стали моїми подругами крізь роки, а головне, – я знайшла кохання.

Його звати Олег, він також навчається зі мною. З його слів, з перших днів знайомства я йому сподобалася, адже випромінювала щось більше, аніж просту ввічливість та відкритість. І він зовсім не помітив, що я на порядок «більша» за інших дівчат.

Чи варто підкреслювати, що на 20 скинутих кілограмах я не зупинилася і вже з випуском в університеті важила лише 60 кілограмів. Моє тіло стало підтягнутим завдяки спорту, а шкіра чиста завдяки правильному харчуванню. Волосся досягало попереку,  а нігті стали міцними та довгими. У віддзеркаленні мені пощастило побачити ту саму красуню, про яку доводилося лише мріяти 5 років назад.

Раптом у моєму житті з’явилося минуле: зустріч випускників. Не зважаючи на все, я все ще пам’ятала насмішки і впевненість стала покидати мене з кожним кроком на шляху до ресторану, де ми всі мали зустрітися. Для підтримки взяла з собою Олега, він пообіцяв, що буде поряд…Бачили б ви погляди всіх, коли ми з ним зайшли. Деякі мене зовсім не впізнали, інші із зневагою пирснули, не вірячи, що таке можливо, адже передбачали мені самотнє життя, – ніхто ж не погляне на таку «корову».

Життя змінилося, а колишні люди – ні. Ця історія доводить, що не потрібно слухати те, що говорять інші, головне вірити в себе.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У школі я була товстою та некрасивою, однак повірила в себе і життя змінилося