У такий непростий час скажу:”Все буде Україна!”

«Хто життя полюбив, той страх загубив», – говорить українське прислів’я. Це прекрасно підкреслює теперішня поведінка справжніх героїв нашої нації! Саме завдяки їм є віра на світле майбутнє та щира надія на краще.

Всім зрозуміло, що у таких доволі непростих та напружених обставинах важко буває тримати себе в руках. Проте це особливо важливо – вчасно себе опанувати, не втратити контроль над емоціями, не впадати в паніку, не закочувати істерики.

Потрібно жити звичайним життям, як було до цієї пори. Ви прокидаєтеся зранку, випийте чашку кави чи запашного чаю, приготуйте смачний сніданок для себе та сім’ї. А потім займіться домашніми справами. Пригадайте, що давно хотіли зробити, та ніяк не доходили руки чи не вистачало часу. Можливо, потрібно перебрати одяг у шафі чи пересадити вазони якраз на початку весни. А, може, ви давно думали над тим, щоб прочитати якусь цікаву книгу чи переглянути фільм?

Пам’ятайте про те, що діти чи внуки відчувають ваш страх та паніку. Не варто показувати їм це. Просто якнайчастіше посміхайтесь, розказуйте казки, кумедні історії, обіймайте та цілуйте. Не варто заглиблювати їх у все те, що відбувається. Вони ще такі маленькі та невинні ні в чому.

Моліться багато та щиро. Це сильний захист від негативу та поганих думок. Особливо помічним є Псалом 90. Відкрийте Біблію чи знайдіть в Інтернеті та ревно читайте.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
У такий непростий час скажу:”Все буде Україна!”