«У вас можна приймати душ більш ніж 30 хвилин?» – почула я від подруги, що проживає у Німеччині

Минулого тижня до мене приїжджала подруга, котра від народження проживає у Німеччині. Ми познайомилися у Туреччині на морі, від тоді підтримуємо контакти у соціальних мережах. Матір у неї українка, тому із спілкуванням проблем не виникало (хоч акцент у Стефані ще той). Ось це вперше подруга змогла прилетіти до мене у гості. А тепер я хочу розказати вам звичні речі для нас, яким Стефанія дуже дивувалася.

По-перше, вона дуже здивувалася, що у неділю працюють майже всі магазини і ми можемо без будь-яких проблем купити продукти. До цього ж, цілодобові магазини також чудасія. Виявляється у Німеччини потрібно скупитися наперед, адже потім будуть вихідні.

По-друге, німців манка асоціюється виключно із десертом – пудингом. Для них така страва, як тепла каша з манної крупи на молоці або воді з додаванням олії – це щось дике. Втім, треба зазначити, що німцям у принципі незрозуміла любов українців до круп, особливо до гречки. «Це ж корм для птиць!» – почула я, коли приготувала її нам на обід.

Далі у Стефанії був дуже здивований погляд, коли я раптом вирішила о 1 ночі прийняти душ.

– Хіба у вас так можна??

– А що не так? У вас це заборонено?

– Звичайно, після 11 вечора не можна приймати душ, адже це буде заважати відпочинку сусідам.

Як більшість дівчат, я провела тоді у ванній кімнаті понад годинку, на що отримала ще порцію запитань. «Це так багато води!», «У вас можна приймати душ більш ніж 30 хвилин??» (так ж історія про відпочинок сусідів).

Було ще багато подібних історій, однак я вже й не згадаю всі. Раніше мені навіть не уявлялося, що у нас може бути настільки різні стилі життя та уподобання.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«У вас можна приймати душ більш ніж 30 хвилин?» – почула я від подруги, що проживає у Німеччині