Вчора працівниця магазину «АТБ» врятувaла життя моєму чоловіку, а її колеги допомагали їй в цьому

Доброго осіннього ранку всім! Хочеться мені висловити слова подяки всім робітникам магазину «АТБ», який знаходиться в центрі містечка Городня.

Так сталося, що мій чоловік втратив свідомість прямо в магазині й у нього зупинилося серце. Треба було реагувати миттєво, так як життя йшло на секунди. Я стояла і просто розгубившись кликала на допомогу, мене ж наче паралізувало від страху.

Та працівники магазину відразу зреагували на цю ситуацію та викликали швидку. В цей час Надія, яка працює в магазині касиром, взялася робити масаж серця моєму чоловіку, чим до приїзду швидкої повернула його до життя.

Дівчина не розгубилась, і зуміла зробити все правильно й навіть змогла в цей час віддавати команди своїм колегам: хто побіг за водою, хто за валиком під голову, а хто побіг зустрічати швидку, щоб ті не гаяли часу на пошуки. Всі працівники магазину дуже співпереживали нам і допомогли всім, чим тільки змогли.

Я знаю, що завдяки таким людям, як Надія і її колеги, життя мого чоловіка врятовано. Тож мені хочеться звернутись до керівництва магазину «АТБ» з проханням нагородити цих всіх людей.

Шановна Надія, якщо Ви читаєте мій пост, то я хочу сказати Вам і Вашим колегам велике Дякую! На таких людях, як Ви, й тримається наш світ!

Все життя буду вдячна Вам і буду молитися Богу за Ваше здоров’я!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Вчора працівниця магазину «АТБ» врятувaла життя моєму чоловіку, а її колеги допомагали їй в цьому