Весілля мого рідного брата було заплановано через пів року, так як чекали на дядька нареченої. Ігор Петрович прилетів з Америки і відразу почав давати всім настанови, а мені сказав, що я не так виховую свого сина. Після того, як я пішла з його будинку, Костя повідомив мені, що на весілля мене не запрошено

Ще десь шість місяців тому мій брат повідомив нашу родину про те, що він вирішив одружитись. Ми вже давно були знайомі з нареченою Кості, бо він зустрічався з Інною вже 4 роки. За цей час вона багато разів була вдома у наших батьків, та й мій брат був вже давно знайомий з її родиною.

Наразі мені 35 років, я розлучена й живу вдвох зі своїм семирічним сином, який залишився жити зі мною. Мій брат менший за мене на п’ять років, йому зараз 30. Вся наша родина з великим нетерпінням чекала, коли ж Костя вже визначиться й стане сімейною людиною.

– Така дівчинка гарна, – все розказувала наша мама після першого знайомства з Інною, – як хочеться, щоб, нарешті, у них все склалося.

І ось цей час настав. 14 лютого, в День всіх закоханих, Костя зробив Інні пропозицію стати його дружиною. Саме ж весілля молоді вирішили зробити в липні, бо рідний дядько нареченої, який був запрошений на весілля, працював в Америці, і мав змогу прилетіти тільки літом.

В кінці червня прилетів дядько Інни, і тому, з цього приводу, вирішили влаштувати вечерю, на яку позвали всіх родичів з двох сторін, щоб всі між собою роззнайомились.

Вечір знайомств вирішили провести в великому домі дядька нареченої, Ігоря Петровича. Старшого брата мами Інни всі дуже цінили й поважали. В їхній сім’ї він був головним, оскільки дідуся Інни не стало давно і замість нього відповідальність за всіх взяв на себе Ігор Петрович. Він же, у свої 40 років, був ще не одружений, й просто проживав у цивільному шлюбі з жінкою.

Чомусь мати Інни вважала, що від її брата залежатиме добробут молодят. Вона розказувала нашій мамі, що Ігор і допоможе з весіллям дітям, і спадок залишить єдиній племінниці, бо у нього нікого ріднішого за неї немає. А може, й до Америки з собою їх забере, що теж би було непогано.

В назначений день прийшли ми всі до дядька Інни в гості – я, мій син, наші з Костею батьки, Костя, Інна та її мати з батьком. Те, що Ігор Петрович був заможною людиною, яка любила розкішне життя – стало видно, коли ми тільки зайшли у двір. Все було зроблено зі смаком, будинок був дуже гарний, а стіни в ньому були зі скла. Та й в самому будинку було не бідніше – все з натурального дерева й каменя. Видно, що дядько Інни вже багато років працював за кордоном не даремно.

Коли сіли за стіл, то відразу почали розмову про те, як навчається мій семирічний син й на які гуртки він ходить. Ігор Петрович почав давати поради й настанови, як правильно виховувати хлопчиків, щоб з них виріс «нормальний мужик», як він сказав. У мене були спроби перевести розмову, та дядько Інни не міг зупинитись, тому мені довелось встати зі столу, забрати свого сина, подякувати й піти. Ми ж сюди прийшли познайомитись з родичами нареченої мого брата, а не вислуховувати про те, що я якось не так виховую свого сина.

Після того вияснилось, що Ігор Петрович образився на мене, бо я так рано залишила вечерю з ними, а також йому не сподобалось й те, що я не прислухалась до його порад, і цим показала неповагу до нього. Після того вечора, десь через два дні, мені зателефонував Костя і сказав, що на весілля мене не запрошує.

– Ну ти повинна мене зрозуміти, мені на весіллі не потрібні конфлікти. Ігоря Петровича не запросити ми не можемо, бо він є хрещеним батьком для Інни. Так що ти вже вибач нам, сестричко, вже потім якось зустрінемось з тобою і відсвяткуємо.

Наші батьки, звичайно ж, підтримали Костю. Вони сказали мені, щоб я «сиділа мовчки» – заради сімейного щастя мого брата.

А мені дуже образливо, що заради якогось там дядька нареченої мене не буде на весіллі у рідного брата, та й мій син дуже хотів побути на святі. Щодо пропозиції Кості посидіти з ними після весілля, то такого не буде, я не збираюсь з ними зустрічатися. Та й зі своїми батьками спілкуватись більше не хочу. Ось так…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Весілля мого рідного брата було заплановано через пів року, так як чекали на дядька нареченої. Ігор Петрович прилетів з Америки і відразу почав давати всім настанови, а мені сказав, що я не так виховую свого сина. Після того, як я пішла з його будинку, Костя повідомив мені, що на весілля мене не запрошено