Відгороджуйте від себе заздр1сних людей. Бо я вже попеклась

Знаєте, іноді щасливі люди ті, які тішаться тому, що мають, цінують  свої здобутки, а не шукають чого ще не вистачає. Отож, я хотіла розповісти про свою одногрупницю, яка все життя була незадоволена тим, що має. Заздрuла, до речі, теж усім, а не тільки собі бажала кращого.

От прийшли одного разу наші друзі, сказали, що одружуються. Вона їх так привітала крізь зуби, що бідолашні Сашко з Діаною навіть не покликали її потім на весілля. А ще, коли чекали на дитину, то просили, аби ніхто не сказав Олені.

Вона звісно потім образилась дуже, коли дізналась.

Та сама винна у своїх бідах. Я, до речі, вірю, що така чорна заздрість приносить людям всілякі нещастя. От я мала такий неприємний випадок. Їхала закордон, дуже тішилась. Я ж у відпустці не була вже близько трьох років. Усе то грошей не було, то часу, то інші всілякі обставини. Мала таку неприємну можливість перед тим з Оленою говорити. Розповіла, поділилась своєю радістю. Вона ще поскаржилась, що давно не відпочивала. І тут мені в аеропорту повідомляють, що усі рейси скасовані, бо раптом погіршились погодні умови. Наче на зло.

Дуже неприємно і прикро. Тепер я вирішила також нічим не ділитись з Оленою. Особливо, найсокровеннішим і найрадіснішим. Усе ж потрібно відгороджувати від себе токсичних і неприємних людей. Бо лише так, можна вберегти свої мрії, задуми і щастя. А такі незадоволені завжди є. Бо добре лиш там, де нас нема.

Замість того, щоб досягти чогось – вони заздрять іншим. І таких ніяк не виправиш. Жаль мені їх.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Відгороджуйте від себе заздр1сних людей. Бо я вже попеклась