Відкрив для дівчини світ, а вона відмовилась одружуватись

Наталя жила завжди бідно. Коли ми почали зустрічатись, її життя абсолютно змінилось.

Батьки розлучились ще коли Наталі виповнилось 2 роки. Тато абсолютно ніякої участі у їхньому житті не брав.

Жили вони бідно. У квартирі ремонт ще з 90-х не робився. Ні меблі, ні стіни, ні підлога. Нічого абсолютно. Навіть вікна були дерев’яні.

Наталя ніколи світу не бачила навколо себе, весь час десь працювала ще з 13 років. Мало того, що собі щось хотіла купити, але й мамі потрібно було допомагати. Вона у бібліотеці працювала. Копійки отримувала, а не зарплату.

От ми й змінили життя один одного. Були дуже щасливі.

І закордон кілька раз на рік літали. Вона світ завдяки мені побачила. І на роботу хорошу її взяли за моєю рекомендацією.

Ремонт у маминій квартирі також я організував. Мав бригади знайомі. Вони все задарма зробили. У квартири наче нове життя почалось.

Пізніше зробив Наталі пропозицію. Ми готувались до весілля. Вона раптом порушила тему щодо житла. Її хвилювало, де ми поселимось після одруження.

От я і вирішив купити квартиру. Оформили її на нас обох. Я не хотів, щоб Наталя думала, наче я її не вважаю за сім’ю. Мені для нареченої нічого не шкода. Тим паче усе в нас було добре.

Після покупки квартири Наталя раптом змінилась. Почала шукати, до чого можна придертись. Хотіла посваритись.

І от приходить вона одного дня. Сказала, що треба серйозно поговорити. До весілля залишалось 3 місяці.

Каже мені, що треба скасувати усе. Вона не хоче весілля. І узагалі їм треба розійтись. Я був шокований, але тиснути на неї не хотів. Окрім того, вона вирішила продати квартиру і поділити гроші.

За кілька тижнів я дізнаюсь, що у неї інший хлопець і вони виплачують нове житло. Звісно, з нашої квартири гроші були першим внеском.

Отак буває, що людину підносиш, а далі вона хоче летіти сама.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Відкрив для дівчини світ, а вона відмовилась одружуватись