«Візьму у свого зануди гроші й ми зможемо відпочити», – сказала Анжела

Віктору було вже за 30, коли він зустрів Анжелу – молодшу за нього на 12 років, красиву, струнку та впевнену у собі дівчину. Це було кохання з першого погляду, принаймні так думав чоловік. Він всі сили, гроші та час віддавав молодій дружині. Та й вона любила його – Віктор вірив у це.

І все було в них добре: власний дім, авто, можливість подорожувати та добре харчуватись. Віктор тішив дружину подарунками та романтичними побаченнями.

Та з часом чоловік почав замислюватись про дітей – вік вже не юний та й хочеться великої та дружньої сім’ї. про це він вирішив поговорити з дружиною та результат йому не сподобався – Анжела почала розповідати про те, що вона ще занадто молода, що не дуже хоче зариватись в пелюшки та готувати дитячі супчики. Ще років два варто почекати. Вітя вирішив погодитись на умови дружини – вона ж не відмовляється від цієї ідеї.

Анжела ж почала все більше «витягувати» гроші з сімейного бюджету – на походи у салон краси, на посиденьки з подругами, на нове вбрання та ще й захотіла власне авто. Віктор, як чоловік не бідний та щедрий, не відмовляв своїй коханій дружині. І все було б нічого, якби він одного разу не почув розмову Анжели з її подругою. Це трапилось минулого тижня, коли Віктор прийшов з роботи раніше і не попередив дружину. Вона саме пила каву на кухні та розмовляла по телефону:

Вірка, не переживай – все зробимо. Я своєму зануді скажу, щоб дав мені більше грошей. Я що дарма його терплю – хай оплачує мої бажання. Він отримав молоду дружину, а мені що? Старший, занудний ботан? Хай радіє, що я ще з ним. Уявляєш, він хоче дітей. Не вже він думає, що я буду йому народжувати – сидіти вдома, втратити таку фігуру. О ні…Я на такі жертви не готова, – весело розповідала Анжела.

В той вечір Віктор нічого не сказав дружині, але зробив серйозні висновки для себе. Він хотів дізнатись для себе більше – що саме приховує Анжела і куди вона витрачає гроші.

Саме тому чоловік, хоч і не вважає це правильним, періодично підслуховував розмови дружини та читав її повідомлення. Як виявилось – Анжела витрачала гроші не тільки на себе, але й спонсорувала свою подругу і вони відпочивали в ресторанах ще й з чоловіками. Виходить Вітя оплачував дружині коханця.

Не довго думаючи чоловік заблокував всі карти дружини, зібрав її речі та виставив у коридор, поки її не було вдома. Скільки Анжела не гримала у двері, скільки не телефонувала Віктору – відповіді вона не почула.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Візьму у свого зануди гроші й ми зможемо відпочити», – сказала Анжела