Вона знайшла долю на парі в коледжі

Катя вчилась у коледжі на 3 курсі. Вона була відмінницею. Їй подобалась спеціальність, якої вона навчалась і мріяла працювати за фахом.

Цього разу був звичний навчальний день. Викладач на пару спізнювався на 7 хвилин. Раптом у клас прийшла проректорка і якийсь молодик.

Керівниця представила студентам цього хлопця. Він виявився новим викладачем, який нещодавно отримав диплом.

Хлопець був красивим, спокійним та врівноваженим. Пари у нього були дуже цікаві, група радісно спілкувалась з викладачем.

От тільки у Каті з ним був особливий зв’язок. Вони часто спілкувались навіть поза навчальним розкладом. Дівчина допомагала йому познайомитись з студентами, загалом навчальним закладом і навіть містом, адже Володимир Андрійович приїхав сюди з іншого міста.

Так склалось, що цілий рік вони спілкувались усе тісніше. Часто прогулювались містом, говорили про все на світі. Після випуску з коледжу їхні стосунки не припинились, а навпаки перейшли на інший рівень.

Молоді люди почали зустрічатись. Вони були дуже щасливі. Дівчина закінчила університет і влаштувалася в перспективну школу вчителем. Володимир зробив їй пропозицію.

Зараз вони святкують першу річницю весілля і Катя дізналась дуже приємну новину: вони чекають на первістка. Ось так Катя знайшла свою долю в звичайнісінькому коледжі.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Вона знайшла долю на парі в коледжі