Все-таки ще існують дівчата, яким від чоловіків потрібне тільки одне.

Познайомився з дівчиною в університеті, я довго був самотнім тому мені подобались вже всі. Але ця була просто пречудовою: красива, розумна (по переписці), багато читала і любила таку ж музику, як і я. Я вирішив що це моя доля, запросив її на перше побачення.

Ми зустрілись і я запитав куди вона хоче сходити, вона відповіла, що їй все рівно, але вона трішки голодна. Ну що ж я за чоловік такий, що не пригостить дівчину вечерею. Ми зайшли у кафе, яке було поряд, і мене занепокоїло те, що вона ніби обирала все найдорожче. Та я подумав може здалося і ми продовжили нашу розмову. Вкінці нашого чудового вечора вона просто подякувала і пішла додому.

«Ну гаразд, це ж перше побачення»,- подумав я і також пішов. На наступний раз я запросив її у кіно, ми прийшли і вона попросила купити їй найбільший попкорн. Сказала, що завжди мріяла, але ніколи не могла собі дозволити. Ну окей, хочеш – так буде тобі поп корн. Після сеансу вона швидко побігла додому, сказала що її чекають.

Я вже починав злитись, але намагався спокійно на все реагувати, як тут ввечері вона скидає мені фото парфумів, і каже що вони дуже класні і якраз в неї закінчились. Дивний збіг, нічого не скажеш, але я вирішив таки подарувати їй ці парфуми, думав може це зблизить нас. Все ж я чекав хоча б першого поцілунку, а не лише переписок. Я отримав свій поцілунок, в щічку, після того як подарував доволі дорогий подарунок.

Після цього випадку я більше не хотів з нею бачитись, бо мені здавалось ніби вона просто тягне з мене гроші, але я ще сумнівався, та перший їй не писав.

Вона невдовзі нагадала про себе, скинула сайт нового дорогого ресторану і сказала, що хоче сходити. Я вирішив трішки схитрити і написав їй, що в мене тимчасові проблеми, тому що мене звільнили з роботи, і поки що я не можу дозволити собі такі походи в ресторан. Більше вона мені не писала, відразу після того повідомлення навіть заблокувала мене. Ось так я і позбавився від меркантильної дівчини, якій від мене потрібні були тільки мої гроші.

Через місяць я вирішив сходити у той ресторан, що вона казала, він мені впав у око, і відгадайте кого я там побачив? Звичайно ж цю дівчину з старшим за неї мужчиною, сиділа та щебетала з ним, а на столі стояв маленький пакетик з дорогого бутіку. Ось як буває.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Все-таки ще існують дівчата, яким від чоловіків потрібне тільки одне.