Всі з нетерпінням чекали коли на зустріч випускників появиться колишня королева школи. А коли вона прийшла, всі просто були шоковані.

На цю зустріч випускників чекали усі. Так вийшло, що після закінчення школи життя розкидало нас по різних містах і наші зустрічі були дуже рідко, а з деякими однокласниками узагалі не перетиналися. Тому було вирішено на цю десяту річницю ретельно вибрати дату, щоб усі мали змогу прийти. Здавалось би, що це не можливо, але спільними стараннями все ж обрали час проведення.

З нетерпінням чекали святкування й бурхливо переписувались у спільному чаті. Згадували старі часи й різні пригоди, що з нами ставались. Я хотів бачити кожного й поспостерігати за змінами які стались за такий довгий період.

Нарешті цей вечір настав і всі по трохи збирались в ресторані. Насправді такі теплі спогади зі шкільними роками, а тепер дивно усіх цих людей бачити вже дорослими та зрілими особистостями. Кожен ділився своєю історією та розказував про життя після школи. Хтось одразу заміж вийшов чи одружився, хтось ще досі навчається та отримує третю вищу освіту, а хтось будує кар’єру чи власний бізнес. Всі історії були цікаві та унікальні.

Ми сиділи за столом і просто не замовкали, стільки новин у всіх було, допоки не згадали про нашу королеву школи Марту. Вона чомусь запізнювалась. На диво, після школи про неї мало хто чув, хоч усі вчителі пророкували їй успішну долю. Мабуть, така дівчина є мало не в кожному класі, у всіх конкурсах краси виступатиме, ведучою на святах буде, головна в учнівському самоврядуванні – ніяка подія не могла відбутися без її участі. Та не завжди з нею було все гладко, як і кожна “зірка” Марта почала зазнаватися, ставала справжньою типовою королевою школи, ось як у всіх американських фільмах.

Наш клас був доволі дружнім і лиш вона вибивалася з колективу, постійно знущалась над усіма та підносила себе вище за всіх. Та не зважаючи на таке минуле, ми не могли її не запросити. Але на наше здивування головна тусовщиця шкільних років дуже запізнювалась. І лиш при кінці вечора зайшла жіночка, ми навіть не одразу зрозуміли, що це Марта. З яскравої та красивої дівчини вона перетворилась на середньостатистичну жінку. Так побачив би десь на дворі, навіть не впізнав.

Так цікавість брала гору дізнатись як склалось у неї життя, що не поспішали збиратись по домах. Марта сіла за стіл і ми просто завалили її питаннями. На диво, вона соромилась розповідати, але таки поділилась з нами своєї історією. Після школи дівчина поступила в університет і на другому курсі познайомилась з хлопцем, так незабаром завагітніла від нього і була змушена покинути навчання. Через це рідні відвернулись від неї, а батько дитини замість підтримки покинув її з новонародженою дитиною. Тоді вона хапалась за любу роботу і так виживала. Грошей вистарчало лише на проживання в гуртожитку та деякі необхідні речі. Й досі Марта не може себе реалізувати, все старається крутитись заради своєї дитини, але без підтримки це робити важко.

Всім по справжньому шкода було колишню однокласницю, хто б міг уявити, що у королеви школи може так не просто скластись життя. Як би нам з нею важко тоді не було, але час розставляє все на свої місця. І не варто судити людину, по тому яка вона була у шкільні часи, адже з двієчника людина може стати мільйонером, а з яскравої королеви школи ось така нещасна жінка.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Всі з нетерпінням чекали коли на зустріч випускників появиться колишня королева школи. А коли вона прийшла, всі просто були шоковані.