Викладач замість пари англійської дав студентам урок на все життя.

Одного разу викладач прийшов до своїх студентів на пару. Він побачив певну байдужість. Справді, кому могла бути цікава англійська мова на Факультеті фізкультури.

Та потрібно було все ж провести першу ознайомчу лекцію. Студенти займались своїми справами і мало звертали увагу на чоловіка. Він вийшов і це перше, що здивувало молодих людей.

Повернувшись за кілька хвилин, приніс з собою пакет і розпочав говорити:

–Знаєте, можливо, ви не використаєте усі граматичні часи англійської мови, проте, я хочу розповісти вам те, що може допомогти у житті будь-кому.

Студенти зацікавились, проте дехто і досі скептично дивився на професора і не розумів, що відбувається.

На стіл викладач поклав трилітрову банку і засипав у неї спочатку камінці, потім квасолю, а далі пісок.

Після кожного досипання перепитував молодих людей чи вважають вони цю банку повною. Вони весь час погоджувались. Проте, наступні додатки були дрібнішими і заповнювали простір між попередніми.

Після піску, однозначно банка наповнилась остаточно. І студенти вже зрозуміли це.  Проте і досі не розуміли що професор мав на увазі.

Тоді, чоловік пояснив: банка – це життя, камені – його найважливіші етапи (сім’я та друзі), квасоля – матеріальні речі (дім, робота, гроші), пісок – інші життєві дрібниці. Дуже важливо вміло розставляти пріоритети.

Якщо покласти на перше місце різні дрібниці, то не вистачить місця на найважливіші речі.

Тож пам’ятайте, що у ваше життя вміститься все, якщо не забуватимете про сім’ю, друзів та рідних.

Проте, далі професор усе залив водою, і вона теж туди помістилась.

Студенти спитали що символізує вона? А він сказав, що завжди у цьому всьому потрібно знайти час для звичайного відпочинку.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Викладач замість пари англійської дав студентам урок на все життя.