Викликала таксі, а за кермом сидів колишній однокласник, який пророчив мені долю прибиральниці

Збиралась до подруги на день народження та вирішила замовити таксі. Ним користуюсь рідко, адже дешевше добратися міським транспортом. Але сьогодні, оскільки навела марафет, не хотіла, щоб щось зіпсувало мій зовнішній вигляд.

Коли сіла у замовлене авто в водії впізнала однокласника. Колись він хвалився, що не візьме нас на роботу. А я та, що добре вчилась, буду мити підлогу до кінця життя. Додати було нічого, адже цей хлопчина з малечку був задиракою та хуліганом.

-Наталко, це ти? – колишній однокласник також згадав мене. – От це ти змінилась. Не те що в школі – сіра мишка. Зараз справжня леді.

А ти як, Сергію? – спитала я.

-Знаєш, справи у мене чудово. У мене свій бізнес, я лиш працюю інколи, для розваги, щоб розвіятись і відпочити від буденщини.

По його зовнішньому вигляду одразу не скажеш, що заможний чоловік. Я спитала про його сім’ю.

–  А дружина в мене красуня, справжня супермодель, але зараз з дітками сидить. Виховує моїх богатирів,їх аж четверо. А ти як?

Я розповіла, що їду до подруги на вечірку. Що працюю банкіром та також не погано обжилась.

-Можливо, даси номер телефону? Вип’ємо кави.

-Ні, дякую. В мене маже немає вільного часу.

Звичайно, я не повірила всім цим розповідям про багатство та дружину-модель, тому додала ще пару гривень на чай. Вже на дні народженні зустріла ще одну однокласницю. Одразу розпитала про цього хлопця.

Виявляється, ніякий він не багатій і ніколи ним не був. Адже після школи працював різноробочим, часто випивав. Потім одружився з жінкою з якою у них четверо дітей. Щоб хоч якось забезпечити сім’ю працює таксистом, а дружина продає в м’ясному магазині. Ці факти мене сильно вразили.

От тому ніколи не варто насміхатися з людей, тому що ми самі не знаємо, як складеться наша доля.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Викликала таксі, а за кермом сидів колишній однокласник, який пророчив мені долю прибиральниці