Вже вшосте мене з квартири виселяють сусіди. Що з цим робити?

Чому мені постійно не щастить з сусідами? Вам може здатись, що я просто перебільшую, але ж ні. Це не просто дрібниці. Вирішила написати всім свій крик душі.

Я змінила за рік шість квартир. Ні, я не перебираю умовами і навпаки хочу осісти, спокійно розставити речі і перестати тягати важкі сумки і ящики. Та мені не вдається, а справа вся в сусідах, з якими мені не щастить.

Ось, наприклад, одна квартира була у старому будинку, майже хрущовці. Та ремонт зроблений гарний, а ціна менша, бо ж не новобудова.

Прекрасні для мене умови. Та виявилось, що у сусідній квартирі наркопритон. Там постійно гаратала музика, чути було крики. Я вже мовчу про жахливо страшних людей, які постійно шастали під’їздом. Страх виселив мене через 2 тижні.

Наступна квартира вже обиралась принципово у новобудові. Та не надто якісні тут були стіни. Я чула геть усе, що відбувалось за стіною. А там жила багатодітна сім’я.

Думаю, що ви уявляєте який шум мені довелось терпіти, ще й працюючи дистанційно.

Ще в одному житлі мене просто затопили якісь алкозалежні сусіди зверху, які навіть не мали з чого компенсувати витрати.

В наступній квартирі мене чекали таргани, бо збоку жила жінка, котра була психічно неврівноваженою. Вона стягала до свого помешкання увесь непотріб, який знаходила надворі.

Я вже розчарувалась остаточно, мені здається, що нормальне житло знайти просто неможливо.

Та хай так, мої пошуки продовжуються. Я лише сподіваюсь, що ці випадки з дивними сусідами хоч колись закінчаться.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Вже вшосте мене з квартири виселяють сусіди. Що з цим робити?