Я довго готувалась, щоб зробити чоловікові вечірку – сюрприз, але свекруха вирішила про все йому розповісти. І потім ще не раз пробувала зiпсувати свято.

Нещодавно, мій чоловік Петро відзначав свій ювілей, йому виповнилось 30 років. Я довго готувалась до цієї події, вирішила, що зроблю йому вечірку сюрприз. Планувала, який він буде щасливий, коли прийде додому, а тут на нього чекатимуть друзі та колеги. Ретельно продумувала меню, хотіла здивувати коханого і гостей.

Так, я зателефонувала ще родичам Петра, повідомила їх про все і також запросила на свято. Попросила лише тримати це в секреті й не розповідати синові. Але тоді я забула, який важкий характер у свекрухи і як вона любить робити все мені на зло. Таким чином, вже на наступний день Петро був повністю інформований про майбутнє святкування.

Звісно, я була дуже засмучена від цього, адже не один місяць планувала все і хотіла насправді здивувати чоловіка. Та він мене підбадьорив, сказав, не зважаючи на те, що сюрприз провалився, але він безмежно вдячний мені за таку ініціативу. Я постаралась відпустити цю ситуацію і, принаймні, здивувати гарним святковим столом.

Ніщо не передбачало біди, до дня народження залишався 1 день, і ввечері мені зателефонувала свекруха. Вона все жалілась, що ніби то захворіла і сказала, щоб ми завтра до неї прийшли. Я була в шоці, вона явно не забула про святкування і для чого таке казати, якщо знала, що до нас прийде багато гостей. Як, ми повинні всіх покинути і йти до неї? Я, звісно, відмовилась, пояснила чому і пообіцяла, що ми прийдемо коли випаде можливість, але точно не завтра.

Тоді вона не зупинилась, так само телефонувала Петру і наполягала на своєму. Благо, чоловік у мене розумний і також відмовився. Мовляв, не може підставити мене і гостей. Я була щиро рада, що коханий не пішов на поводу у матері, навіть не уявляю, як було б, якщо він погодився.

Я всю ніч не спала, все готувала і доводила до ладу. З самого ранку принесла чоловікові гарний торт зі свічками та подарувала спільну поїздку в Карпати, про яку ми вже давно мріяли. Настрій у нас був на висоті й з нетерпінням чекали гостей. Тільки до останнього не знали, чи з’являться свекри.

Але, мабуть, свекруха образилась на нас, так і не прийшла, навіть не подзвонила привітати. Я звісно все розумію, але це ж їхній син, могли б і вшанувати його своєю присутністю.

Хоча і без них святкування було на рівні, всі залишились дуже задоволені, особливо коханий. Це мене найбільше тішило, а те, що там хтось на щось образився це їхні проблеми.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я довго готувалась, щоб зробити чоловікові вечірку – сюрприз, але свекруха вирішила про все йому розповісти. І потім ще не раз пробувала зiпсувати свято.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.