Я і не знав, що скоро можу дізнатися про не надто приємну новину. Як сказала дружина, поки Павло допомагав нам з переїздом, вона зрозуміла, що він дуже працьовитий, не те, що я. Хоча я не був ледачим

На сьогодні я живу зі своєю дочкою в Чехії. Живемо добре, ні на що не скаржимося, вирішили почати життя з чистого аркуша. Дружини для мене більше немає, хоч вона й намагається якось зв’язатися зі мною, але мені не хочеться бачити її, а тим більше чутиДашенька зі мною солідарна, вона теж розуміє, що її мати вчинила неправильно.

Я був другим в нашій родині, який одружився. Не дуже я поспішав розлучатися з холостяцьким життям. А ось мій старший брат Павло, як тільки відсвяткував своє двадцатисемиріччя, одразу запропонував руку та серце своїй дівчині, з якою зустрічався п’ять років.

Життя у нього заграло новими фарбами. Спочатку шикарний медовий місяць в Італії, потім покупка заміського будинку, машини. Він був вельми успішною людиною, міг й своїх батьків забезпечити хоча б новим будинком, але вони чомусь відмовлялися, бажали аби у Пашки все було добре.

Через деякий час мені теж пощастило зустріти свою майбутню дружину Ліду. Я не так багато заробляв, але зміг допомогти батькам хоча б з ремонтом у вільній спальні, де ми з Лідою потім жили. Брат, до речі, був радий за мене більше всіх:

– Ну нарешті ти будеш не самотній. Поживеш деякий час з батьками, а потім своє житло придбаєш.

Все у нас було добре, через рік народилася Дарина. Росла вона у нас не по днях, а по годинах, незабаром в садок пішла. Ми вже й активно шукали собі квартиру. Потім в якийсь момент повернувся додому мій брат. Він заявив нам про те, що її обраниця його зрадила та вони розійшлися.

Квартира була знайдена через місяць й ми почали потихеньку перевозити свої речі, тому що в одному будинку шістьом людям жити буде незручно. Паша допомагав.

Поки тривав наш переїзд, ми ще деякий час жили у моїх батьків. Я навіть не підозрював, що за цей час мені повідомлять не надто приємну новину. Як сказала дружина, поки Павло допомагав їй на тій квартирі, то вона зрозуміла, що він дуже працьовитий, не те, що я. Хоча я не був ледачим.

Загалом Люда сказала, що подає на розлучення, від дочки відмовляється. Мої батьки про це не знали, намагалися підтримати мене, коли я їм про все розповів.

Звичайно ж, я не довго думаючи забрав Дашу та пішов від своєї дружини. Ось тільки квартиру то Людка забрала собі, яку я сам купував. Довелося жити знову у батьків. Мені було так погано від цієї ситуації, єдина людина, заради якої мені хотілося жити та не опускати руки, це моя дочка.

Далі, як на зло, мене звільнили з роботи, за смішною причиною, нібито я не виконую своїх обов’язків. Але я не став через це засмучуватися та почав шукати роботу закордоном. Знайшов відповідну в Чехії та миттю поїхав туди з Дашею.

Там мені вдалося заробити стільки грошей, скільки, напевно, й мій брат не заробляв. І ось саме в цей момент, коли в моєму житті все налагодилося, мені почала телефонувати Ліда. Ось так завжди буває, коли у тебе в житті почалася біла смуга та раптом з’являється колишня людина, з якою ти більше не хочеш зв’язуватися.

Людка ну дуже старалася мене переконати в тому, якою вона була дурною, кажучи тоді мені ті слова. А я просто пропускав це все повз вуха, мені вже однаково на те, як у неї склалося зараз життя. Головне, про що я зараз думаю, це про щасливе майбутнє моєї Дашеньки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я і не знав, що скоро можу дізнатися про не надто приємну новину. Як сказала дружина, поки Павло допомагав нам з переїздом, вона зрозуміла, що він дуже працьовитий, не те, що я. Хоча я не був ледачим