Я не дуже люблю порпатись в чужих телефонах, листуваннях, окрім своїх, але поведінка мого чоловіка останнім часом насторожує мене, і я не знаю, що ще робити, окрім як нишпорити

Ми із моїм чоловіком разом вже 3 роки, і в нас завжди є час для себе. Наші стосунки не закінчуються на нас двох. Ми маємо свої справи, прогулянки із друзями та поїздки окремо одне від одного, але останнім часом поведінка мого чоловіка стала мене насторожувати, адже він став все частіше пропадати десь із друзями, може допізна сидіти в барі, як він каже, і приходити аж під ранок.

Було якесь дивне передчуття в середині, яке ніяк не вгамовувалось, тому я вирішила, що мені потрібно перевірити його листування в телефоні. Я сама дуже цього не люблю, і раніше ми з моїм чоловіком сварились через це, оскільки він мені абсолютно не довіряв, і постійно порпався в моєму телефоні, шукаючи там якусь зраду.

Зараз я відчуваю себе на його місці, адже моя довіра десь випарувалась, коли він став проводити занадто багато часу зі своїми друзями, тож я вирішила опуститись до його рівня і понишпорити в його листуваннях.

Пошукавши в його соціальних мережах, я нічого не знайшла, тому вирішила зайти в повідомлення на телефоні. І там я натрапила на цікаве листування із “Саша банк”, де йшлось про зустріч біля ресторану, про гарно проведений вечір, дяка за подарунок тощо…

Це вибило землю з-під моїх ніг, адже такого я не очікувала від свого чоловіка… прикриваючись прогулянками із друзями, він бачився із якоюсь Сашою та проводив із нею час.

Хоча… можливо, Саша — це чоловік, з яким мій чоловік ходив на дружні зустрічі, дарував йому, наприклад, пиво. Я навіть не знаю, що мені думати, може я просто втішаю себе цією інформацією, а мій чоловік насправді зрадник.

Я не знаю, що мені із цим робити, не піду ж я до нього із телефоном в руках і виясненням всієї ситуації. Але з іншої сторони, як мені дізнатись правду?

Просто колись мій чоловік також нишпорив у моєму телефоні, бо думав, що я гуляю не з подругами, а з чоловіками. Та я не затримувалась щоразу допізна, не влаштовувала зустрічі кожних три дні. Тоді він сумнівався в мені, а я насправді була абсолютно невинна, і мене тоді дуже образила його думка про мене. Що якщо цього разу вийде все навпаки? Раптом мій чоловік дійсно просто спілкується з Олександром із банку, а я вигадала собі якусь історію про зраду, та й до того ж нишпорила в його телефоні, без його дозволу, так ще й після того, як сама сварилась із ним через це.

Допоможіть мені, як правильно вчинити, бо я вже й не знаю, що мені думати. З однієї сторони я хочу вірити своєму чоловікові, а з іншої — сумніваюсь в ньому…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я не дуже люблю порпатись в чужих телефонах, листуваннях, окрім своїх, але поведінка мого чоловіка останнім часом насторожує мене, і я не знаю, що ще робити, окрім як нишпорити