Я ніколи не страждав від нестачі жіночої уваги. Дівчата так і вились коло мене – може тому, що я був досить привабливий, впевнений у собі і з, як то кажуть, «підвішеним язиком».

Я знав кому і що сказати, який комплімент зробити та як сподобатись дівчині. Цими «інструментами» я користувався вміло та частенько – я не гнався за серйозними стосунками, тому змінював дівчат дуже часто. Чим уже дратував своїх батьків та, особливо, бабусю. Вони ніяк не розуміли, чому я у свої майже 30, з хорошим достатком, симпатичний та успішний ніяк не одружусь – рідні вимагали онуків.

Та і я вже починав замислюватись про те, щоб трішки збавити обороти. Тим паче, що більшість моїх друзів вже одружились і скоро я залишусь один парубок – і з ким тоді мені веселитись. Друзі почали планувати відпочинок сім’ями і я там вже починав бути зайвим. Не знаю чому мене інколи не кликали на свята – чи то друзі заздрили моїй свободі, чи то їх жінки дратувались моїм жартам і розповідям про жінок. А якщо серйозно, то вже й мені набридло таке життя – хотілось стабільності та любові. Але тієї єдиної та неповторної я так і не зустрів ще. Було декілька варіантів, але я не був певен в них на всі 100%.

І тут мені моя бабуся підкинула ідею – щоб я перевірив тих дівчат як господинь. Не подумайте – я не шукаю для себе домогосподарку, яка буде тільки готувати, прибирати, а я лежатиму на дивані та подавати накази. Просто хотілось би поряд людини, яка не буде цуратись домашніх справ та зможе мене підтримати у складні моменти – звісно ж я їй теж буду допомагати. Так от, бабуся порадила мені цікаву річ – запропонувати дівчатам подбати про мою оселю поки мене не буде.

На приміті у мене було три кандидатури – красуня Олеся, впевнена у собі кар’єристка Іра та весела Каріна. От я й придумав для них всіх, щоправда у різні дні, завдання. Дівчатам я повідомив, що їду на два дні у відрядження і не маю де подіти свого собаку – чи не могли б вони пожити ці два дні в мене та пригледіти за домом. При цьому я залишив повний холодильник продуктів та не надто чисту квартиру. Вмовивши дівчат я пішов ночувати до бабусі.

Так от, красива Олеся не впоралась з завданням. Коли я повернувся додому, то побачив, що дівчина як прийшла, так і пішла. Собака скиглив, в квартирі був кавардак, а холодильник стояв відкритий, що аж продукти зіпсувались. Коли я зателефонував їй, то вона повідомила, що не мала настрою там сидіти і взагалі її почав дратувати мій пес, тож вона пішла і не попередила мене.

Іра ж викрутилась краще – викликала клінінгову компанію та замовили доставку їжі, але з собакою вона не гуляла. І взагалі сказала, що вона не наймалась мені в домогосподарки та виставила рахунок за прибирання та їжу.

А Каріна взагалі неприємно здивувала. У квартирі стало ще більш захаращено, ніж до того, як я поїхав. Дівчина закликала друзів до мене на квартиру, вони насмітили та з’їли майже всі продуктові запаси, ще й собаку зачинили у кімнаті. Я сам сказав їй все, що думаю про це і вона образилась.

І я зрозумів, що щоразу оточую себе не тими жінками й саме тому не можу знайти ту єдину. Мені варто бути більш вибагливим, вибірковим та правильно розставляти пріоритети в житті.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я ніколи не страждав від нестачі жіночої уваги. Дівчата так і вились коло мене – може тому, що я був досить привабливий, впевнений у собі і з, як то кажуть, «підвішеним язиком».