Я регулярно купую одяг у Польщі, за що отримала порцію докорів від подруги. А вчора вона зателефонувала та попросила привезти їй декілька речей

Нещодавно у мене з подругою відбувся дуже дивний діалог. Я що декілька місяців їжджу у Польщу на закупи. Звідти приводжу величезні пакети із продуктами та одягом. Ну чесно скажу, там все набагато дешевше, аніж у нас. Особливо це стосується брендового одягу. В Україні такого ніколи не придбати та ще й на за такі малі кошти.

Так ось, подруга, Оксана, останньої зустрічі заявила мені, що я так зраджую нашу країну, потрібно підтримувати наших виробників та економіку. Я дотепер не розумію, чому така реакція.

Насправді я не лише їжджу на шопінг закордон, але й регулярно користуючись китайськими онлайн-магазинами. Ще років зо три тому зрозуміла, що це доволі вигідно, особливо у наші часи. На одні й ті ж кошти там можу придбати декілька блузок та футболок, в той час, коли у наших модних магазинах, скоріш за все, одну кофтинку. А все-таки, заробіток у мене цілком в Україні і податки також плачу нашій країні. А якщо взяти до уваги, що при перетині кордону додатково сплачую кошти за покупки, – взагалі не зрозуміло, чому Оксана так зреагувала на це.

Все стало ще веселішим, коли вчорашнього дня, подруга зателефонувала та запитала про мої найближчі плани, раптом скоро буду знову їхати до Польщі. На моє питання, чому вона цікавиться, Оксана відповіла, що хотіла б попросити привезти декілька речей їй та її синові. Ось так, неочікувано!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я регулярно купую одяг у Польщі, за що отримала порцію докорів від подруги. А вчора вона зателефонувала та попросила привезти їй декілька речей