Я ш0кована як ставляться до іноземців деякі люди

Прикро іноді те, як ставляться до іноземців. Хоча вони можуть бути зовсім ні в чому не винні.

Ось я нещодавно стала свідком такого випадку, що аж шкіра мурашками покрилась. Дуже прикро і негарно зустріло моє місто молодого афроамериканця.

Поруч біля мого дому знаходиться університет, куди часто вступають не тільки наші молоді люди, а й іноземці.

Я поверталась одного вечора з магазину додому. Молодий хлопець-афроамериканець йшов зі сторони міста, мабуть, в гуртожиток.

Позаду йде якийсь мій співвітчизник. Я вперше бачу цю людину, не знаю як її звати, проте огидно навіть згадувати. Вважаю, що він зганьбив і всю нашу націю, і місто і загалом людських створінь. Повівся гірше за тварину.

Видно, що чоловік знаходився, певно, у стані алкогольного сп’яніння. Він говорив нерозбірливо, важко тримався на ногах. Далі наздоганяв цього  хлопця, своєю ламаною англійською кричав якісь дурниці і ображав. Намагався копнути, проте не міг підійти, бо ноги не служили. Іноземець прискорився і відповідав українською: «Прошу вас, припиніть!». Я викликала поліцію і повідомила про цей випадок та куди вони рухаються. Все, що я бачила, що хлопець побіг в сторону гуртожитку і цей чоловік за ним. Сподіваюсь усе вирішилось, та це насправді дуже тривожний випадок. Шкода, що таке відбувається.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я ш0кована як ставляться до іноземців деякі люди