«Я ще виведу її на чисту воду. Я знаю, що вона мені зраджує,» – впевнено говорив Максим

Мій товариш одружений вже майже 10 років – дружина-красюня, двійко дітей, власний дім та хороша робота. Що ще потрібно для хорошого життя? Як виявляється – спокійного характеру. Максим страшенно ревнивий чоловік і не дає ступити крока Олені. Він все хоче контролювати, знати і де і з ким його дружина ходить. Вона й коли їде до мами, то постійно має бути на зв’язку. Вона, звісно ж, втомилась від цього, але, через кохання до чоловіка та любов до дітей, терпить.

І вже ніби й звиклось, що він телефонує дружині по 10 раз на день, але щоразу він придумує нові методи контролю: встановлює у телефоні програму, яка вказує геолокацію Олени, відстежує по чеках, де вона була. Одного разу Лєна не витримала і вирішила на деякий час переїхати до батьків – вони живуть під містом у власному будинку. Жінка взяла відпустку на роботі, дітей, у яких саме були літні канікули, і помчала на природу. Там вона могла відпочити та тілом і душею: свіже повітря, гарна присадибна ділянка з альтанкою, свіжі овочі та фрукти та річка неподалік.

Вона приїхала у гості на два тижні – на цей час вирішила не відповідати на всі дзвінки чоловіка. І саме цим вона його спровокувала на конфлікт. Макс місця собі не знаходив – він був певен, що дружина знайшла коханця і тому поїхала до батьків. Але цю версію подій він їй не озвучував.

На вихідні, як ні в чому не було, Макс приїхав у гості до тещі – привіз смаколиків дітям, подарунки рідним. Поводився досить стримано та врівноважено – навіть Олена здивувалась. Та тиша була недовгою. На наступний день, по обіді, чоловік вирішив завітати у гості до сусіда поряд. Там жив Ігор, однокласник Олени, який нещодавно розлучився. Ревнивець вирішив перевірити – чи не він раптом став причиною, чому дружина приїхала до батьків.

Він прийшов до сусіда – привітався, розговорився (вони були знайомі раніше) і почав задави дивні запитання, чим дуже здивував Ігоря:

– А чому ти розлучився? Знайшов іншу? Це часом не моя дружина?

– Максиме, ти мене вибач, але ти говориш дурниці.

Суперечка переросла у сварку. Олена побачивши це – просто вигнала чоловіка і як би не намагався ревнивець поговорити – вона його не хотіла слухати. Єдиною умовою примирення буде те, що Макс почне ходити до психолога. Але чоловік поки думає – не довіряє дружині.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Я ще виведу її на чисту воду. Я знаю, що вона мені зраджує,» – впевнено говорив Максим