Я відмовився одружуватись в день весілля. Причина, певно, дивна

Я думав таке могло б трапитись лише у якихось голівудських мелодрамах. І те з жінкою. І ось яка іронія. Трапилось зі мною минулого року. Мені на той час було 27, я працював на хорошій роботі і мав усе чого бажав. Окрім сім’ї та щасливих стосунків. Серйозно зустрічався до цього з двома дівчатами.

Та кожного разу ми розходились. Не мали нічого спільного, як виявлялось наприкінці нашої спільної дороги. Спочатку очі застилала якась пелена ейфорії та закоханості. А потім ми обоє починали бачити правду. І розуміли, що є чужими одне для одного.

Я вже, відверто кажучи, розчарувався у всьому і сподівався залишитись самим до кінця життя. Можливо, така моя доля і нічого не змінити. Та раптом сталось диво.

Я зустрів дівчину. На той час мій заробіток був не надто високим. Ілона якось дивно ставилась до мене, наче й холодно, проте й не відпускала повністю. Та раптом мені дуже пощастило. Я отримав підвищення і просто неймовірне зростання заробітної плати. І сам не повірив.

Я зміг купити хорошу квартиру та машину. Почав вдягатись у брендові речі. У Ілони наче одразу змінилось ставлення. Та тоді мене це не насторожило. Я був безмежно щасливий, що цього разу усе якось, наче інакше. Минуло кілька місяців. Я ще не був упевнений у майбутньому.

Та Ілона вже відкритим текстом почала натякати, що хоче одружитись. Я освідчився, зробив сюрприз. Проте, я до останнього почувався так, ніби був під якимось примусом. Почали готуватись до весілля. І те я оплатив, і інше. Усе, що вимагала кохана, усе я одразу купляв. Чому ж мені економити на власному святкуванні. До весілля залишалось ще пів року, багато вже було готово.

Та от далі почало щось відбуватись дивне.  Спочатку Ілона натякнула, що хоче машину в якості весільного подарунку. Я спочатку подумав, що це жарт, але виявилось, що таки ні.  А пізніше ще «краща» новина. А точніше вимога.

Ілона не одружиться зі мною, якщо не почуватиметься господинею в домі. А для цього їй треба, щоб я прописав її у своїй квартирі. Я спочатку був трішки в шоці, а потім відмовився одружуватись зранку перед весіллям.

Нехай це жорстоко, але у мене є всі підстави, щоб думати, ніби я для неї гаманець. А почуватись коханим я не зможу ніколи.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я відмовився одружуватись в день весілля. Причина, певно, дивна