Я відпрацювала 10 змін в ресторані та хотіла виспатися у вихідний день, однак за вікном дитячий садок почав водити хороводи із піснями

Як же я не люблю, коли дитячі садочки роблять у спальних районах, між будинками, десь у дворах. О так, знаєте, солодко спиш о 9 ранку, у свій майже єдиний вихідний, як починається дитячий галас і крик, який, здається, чутно на всю вулицю.

Так от, я працюю адміністратором в ресторані і виходила 10 змін підряд. Так уже трапилося, що дівчина на зміні терміново взяла відпуск. Вчора у мене був перший вихідний за увесь цей час. Думаєте, я змогла відпочити? Прокинулася від дивних звуків, чи то коти мяукають, чи хтось співає писклявим голосом.

Ледь змогла піднятися з ліжка (у мене робочий день до 1 ночі). Виглянула у вікно, а там, у сусідньому будинку, дві дорослі дівчини водять хороводи з дітьми. Садочок знаходиться одразу поряд із моїм будинком, тож можна почути майже кожне слово, які ті викрикували. Спершу хотіла повернутися до постелі та спробувати знову поринути у царство снів, проте не змогла.

Якось так розізлилася, що сама не зрозуміла, як уже кричала з вікна, мовляв, не дають людям виспатися, галасують з самого ранку, хіба не можуть початок дня провести у стінах закладу…Ну от, що не правда? Хіба так потрібно о 9 ранку виводити малечі на хороводи із піснями?

Мене вирішила проігнорувати, тож мій сон, як рукою зняло. Я зібралася та вийшла на вулицю, особисто це сказати вихователькам. Однак всі уже втекли назад у садочок. У дворі стояла цілковита тиша, доносилися лише ледь чутні звуки машин на дорозі.

А як вважаєте, це нормально галасувати зранку у жилому дворі?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я відпрацювала 10 змін в ресторані та хотіла виспатися у вихідний день, однак за вікном дитячий садок почав водити хороводи із піснями