Я вирішив прослідкувати за своєю дружиною і побачив її пізно ввечері з своїм найкращим другом, коли вже була майже північ.

У нас з моєю дружиною ніколи не було ніяких таємниць один від одного, ми зустрічаємось ще з школи, спочатку дружили, потім в нас почались серйозні стосунки і ми одружились.

В нас чудовий шлюб і ми лишились друзями один одному, тому ні про які секретики ніколи і мови не було. Ми не даємо один одному приводів для ревнощів і живемо душа в душу.

Нещодавно я відпочивав з друзями в барі і один друг поділився новиною. Виявляється протягом всього шлюбу його дружина зраджувала йому, а він навіть не здогадувався. Вона підписала свого коханця в телефоні як «майстер Ірина» і він був впевнений, що це хтось з салону манікюру в якому вона працює, тому і уваги не звертав.

Місяць тому він почав помічати що цей «майстер» часто надсилає його дружині сердечки у повідомленнях, вона не рідко затримується на роботі або гуляє з подругами. Він почав непокоїтись, і наглядати за нею. Одного разу ввечері він йшов додому з роботи і помітив свою кохану в обіймах якогось чоловіка. Звісно ж без бійки не обійшлося. Відразу подав документи на розлучення і більше ні слова дружині не сказав.

Я послухав цю історію і був шокований, чомусь серце підказало мені і за своєю дружиною по наглядати. Я не хотів цього робити, бо дуже довіряю їй, та вирішив подивитись її телефон.

Прийшовши додому моя дружина Соня вже спала, я скористався моментом і поліз в її смартфон. Там я,звичайно, нічого не знайшов і спокійно ліг спати, при цьому лаючи себе за недовіру коханій.

Я вже і забув про цей інцидент, пройшло кілька місяців, Соня стала дивно себе поводити. Частіше приходила додому пізно, приховувала телефонні дзвінки та смс, забирала свій ноутбук з собою всюди, хоча раніше я мав до нього цілодобовий доступ. Я почав нервуватись не на жарт, але коли почув як вона ввечері тихенько з кимось розмовляє по телефону, вирішив йти на крайні міри, запитав в лоб чи зраджує вона мені. Соня розсміялася і відповіла, що навіть і не думала, пояснила свою дивну поведінку тим, що в неї складнощі на роботі. Я не повірив.

На наступний день я вирішив прослідкувати за нею і побачив її пізно ввечері з своїм найкращим другом, коли вже була майже північ. Я розізлився і пішов додому, вирішив зробити все тихо і просто виставити її за двері.

Вдома я зібрав всі її речі, сів і чекав коли вона повернеться аби сказали, що все знаю. Чую стук в двері… дивно, в неї ж, поки що, є ключі від квартири. Я пішов відчиняти, не встиг і замок провернути як тут крик, хлопушки, і торт летить мені в обличчя.

Я так розгубився що і не знав що мені робити, витер крем з очей, дивлюсь – а там всі мої друзі і Соня, навіть той з ким я її щойно бачив…І тут до мене дійшло!

З всіма своїми підозрами і нервами я геть забув, що у мене день народження, а бідна Соня просто готувала мені подарунок! Вона з всіма списувалась, тихенько телефонувала вночі і шукала мені подарунок, саме тому і ховала свій ноутбук. Як я міг бути таким дурним?

Після святкування я розповів все своїй коханій і вона сказала, що так і думала що я її підозрюю у зраді, але хотіла щоб я так і думав, каже, так сюрприз вдався краще.

Тут я і не сперечався, здивувався я неабияк!

Дорогі друзі, ніколи не сумнівайтесь у своїх других половинках, особливо якщо ті не дають вам жодного приводу на це, як моя Соня.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я вирішив прослідкувати за своєю дружиною і побачив її пізно ввечері з своїм найкращим другом, коли вже була майже північ.