Я залишала всі продукти на касі та пішла геть з пустими руками

Я знаю, що не у всіх магазинах продавці хами, але мені все частіше трапляються саме такі. Можливо я як магніт притягую до себе таких людей – не знаю.

Днями зі мною трапилась не надто приємна історія. Я, як завжди, після роботи забігла у супермаркет неподалік роботи, щоб купити додому свіжих овочів, м’яса, молока та деяких дрібниць.

Свій візок я наповнила до верху – як завжди взяла більше, ніж планувала: смачних тістечок, кавун, вино та багато іншого. Тож я ледве дотягнула той візок до каси – добре, що я на авто і всі продукти з легкістю запхаю у багажник. Я на це і розраховувала і вирішила взяти все необхідне на тиждень, щоб зайвий раз не ходити до магазинів.

І от, коли надійшла моя черга оплачувати всі покупки – трапився конфуз. Я завжди розраховуюсь картою – не люблю носити грошей з собою. Та й картою буде швидше – ніхто не шукає здачі і я просто оплачую свій рахунок. Але цього дня у магазині не працював термінал:

— Ви не могли б оплатити готівкою, — з незадоволеним обличчям сказала касир. Було видно, що вона вже накручена і готова у будь-який момент зірватись – переді мною була не надто приємна клієнтка, яка нахамила продавчині.

—  Вибачте, але я не брала з собою гаманець.  Давайте спробуйте ще раз, може цього разу карта пройде.

— Я тут маю на вас весь вечір витратити?

— Тоді давайте я збігаю за грошима в авто. Я все ж виставила вже все на стрічку.

—  Жіночко, я не маю часу з вами гратись. Тоді йдіть і розкладіть продукти на місце, якщо не маєте чим оплатити.

—  Я хіба відмовлялась платити? Ви ж не написали ніде, що термінал погано працює. Я не зобов’язана платити тільки готівкою.

Я ще раз повторю, — вже з натиском сказала касир, — Забирайте геть продукти та не затримуйте чергу.

Терпіти таке нахабство я не стала і просто розвернулась і пішла. Звісно ж, касир почала кричати мені в слід:

Хто замість вас буде продукти складати. Набрали цілу гору їжі, а оплатити не хочете.

Я не хотіла скандалити та ледь стрималась, щоб не поставити касира на місце. Просто посміхаючись пішла геть, в інший магазин за продуктами. Я розумію, що можливо не надто красиво вчинила, але ж якби касир спокійно поясни ла ситуацію – вона ж вирішила зірватись на мені. А терпіти нахабство та хамство я не буду.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я залишала всі продукти на касі та пішла геть з пустими руками