Я занадто багато вимагаю від чоловіка. Тому він хоче р0злучитись

Так мені сказала моя сестра, коли нещодавно прийшла в гості. І я щиро вірила, що вона не лукавила, кажучи це. Проте, переказавши цю фразу чоловіка, вона почала розповідати, як все було насправді.

Софія одружена з Володею вже 7 років. Їхнім дітям 5 і 2 роки. Так вже склалось, що у Володі була квартира. Гарна, велика, але сирець.

Вони робили ремонти, якими займалась Софія, а далі пішла в декрет. І перед закінченням декретної відпустки дізналась, що знову вагітна.

Тому на роботу вона йти не могла. Забезпечував сім’ю Володя. Проте, свої обов’язки Софія виконувала відмінно. У неї завжди було чисто, охайно і приготовано їсти. Діти були розумними, багато чого вчили разом з мамою.

Та Володя був доволі непоганим чоловіком. Він добре заробляв все-таки, весь час працював. Намагався, щоб у дружини та дітей було все необхідне.

Щоправда пізніше все змінилось. Зокрема, на новій роботі Володя знайшов собі дружків. Це були такі собі вічні одинаки, які вміли відриватись і ніщо їх не хвилювало.

Проте, з ким поведешся – від того й наберешся, як то кажуть.

Спочатку, він почав пізніше додому приходити, бо ніби-то з хлопцями посидіти хотів. Далі, і у вихідні почав з друзями на риболовлю, у бари ходити.

А Софія, до речі, за це весь час дітей жодного разу більше, ніж на 2-3 години не залишала і подруг своїх кілька років не бачила.

Коли вже діти захворіли, а Володя знову захотів відлучитись в єдиний вихідний, то Софія зчинила сварку. Звісно, їй це було не до вподоби. У неї вихідних ніколи не буває, хоча діти їх спільні. І навіть в екстрених ситуаціях допомоги ніякої немає.

Чоловік, здавалось, мав би задуматись, вибачитись. А він навпаки почав звинувачувати дружину. Мовляв, вона нічого не робить. Він забезпечує сім’ю. А вона надто багато від нього хоче. Тому він вирішив подати на р0злучення.

Софію це надто не лякало. Вона і так увесь час була сама. Єдине промарнованих років на цю людину шкода. У неї хоча б залишились дітки, яких вона дуже любила.

А от його нічого не хвилювало. І сумнівно, що він зміниться з часом. Він, мабуть така людина. То ж нічого дивного. І на р0злучення Софія подала першою.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я занадто багато вимагаю від чоловіка. Тому він хоче р0злучитись