Я знайшла його під будинком

Йдучи додому я почула жахливе скавуління пса, яке нагадувало клич про допомогу. Придивившись, помітила, що маленьке цуценя застрягла біля сміттєвого бака. На його хвостику стояв якийсь старий диван, вочевидь хтось просто кинув його й поїхав.

Я зрозуміла, що не зможу сама нічого вдіяти і вирішила просити чоловіка, щоб той допоміг бідній тваринці. Олег одразу погодився і ми вирушили у двір, щоб врятувати песика. Оглянувши територію, Олег покликав сусіда, тому що сам він би не підняв ті старі меблі.

Я навіть не знаю, якби я мала сама щось зробити у тій ситуації, добре, що коханий допоміг.

Цуценятко було дуже налякане, добре, що сусід ветеринар й одразу оглянув його хвіст, сказав, що нічого страшного, він дав мазь, яка допоможе загоїти рану швидше.

Ось так у нас вдома з’явився новий член сім’ї. Він вижив і зараз чудово почуває себе. Мене Рекс, звичайно, любить, але от чоловіка просто обожнює. Олег для нього авторитет, усі команди його виконує і уже навіть капці йому несе, коли той з роботи повертається, а потім скаче й просить ласки. От вже любить лащитись, Ви би бачили, який то пухнастий хитрун, усіх гостей зустрічає спершу, як господар, гарчить, а потім вже на руки лізе, наш Рексик.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я знайшла його під будинком