Як Алла невдало на побачення сходила

— Ех, і що я роблю не так? Чому чоловіки тікають від мене?- почала було Алла. – ніколи не кличуть на друге побачення.

Аллі близько 35. Вона освічена, акуратна, досить симпатична і з хорошою фігурою. Але є у ній мінус – надто наївна, не дуже розуміє жарти та все сприймає буквально. Хоча є ще одне – вона спочатку говорить, а потім думає, а інколи й не думає. Я вже звикла до цього – ми знайомі не перший рік, але нові люди не дуже це полюбляють у ній. Але загалом вона жінка хороша та добра.

Алла мріє про сім’ю, адже власну квартиру вже має, хорошу роботу – теж. Не вистачає одного – коханого чоловіка та діток. У неї було декілька нетривалих романів, але до одруження так і не дійшло – всі чоловіки сприймали її більше як подругу, а не жінку.

І от жінка вирішила зареєструватись на сайті знайомств. І там вона познайомилась з Миколою – інженер, 42 роки, розлучений. Розмова з ним була легкою та невимушеною. Поспілкувавшись близько двох тижнів — вирішили зустрітись за горнятком кави та ближче познайомитись вже в реальному житті.

Щоб не витрачати час на посиденьки у ресторані, погода була прекрасна, вони пішли на прогулянку парком. Пили каву, розмовляли – все йшло добре. Ну так думала Алла.

– Так, не розумію, і що ж сталось? – запитую я.

Я не буду перебільшувати, якщо скажу, що в Алли просто феноменальна пам’ять. Вона розповіла мені все: куди вони ходили, в що був одягнений Микола, про що вони говорили та інше. Вона розповіла йому про рідних, друзів, про роботу.

– Ну ніби нічого, — кажу, — може ти його образила?

– Та ні. Я нічого такого не сказала. Ми так погуляли години дві та він сказав, що йому терміново потрібно їхати. Він навіть не запропонував мені провести мене додому.

– І він нічого більше не сказав?

– Ні, сказав, що ще подзвонить. Але більше не писав і не дзвонив. А на мої повідомлення не відповідає.

Мені це здалось дивним. Я вирішила, що це проблема у Миколі й Алла ще знайде достойного чоловіка.

– Але він мені справді сподобався. – сумно сказала Алла.

Алла пішла додому, а вона була у мене в гостях, засмучена – мені не вдалось підняти їй настрій.

Ввечері вона мені зателефонувала і розповіла:

Чекай, а може йому не сподобалось, що я почала говорити про одруження. Питала чи він не проти жити у мене, якщо у нас все складеться, а свою квартиру здавати? Ну гроші зайвими не бувають. І ще казали, що він може забирати свою доньку до нас на вихідні – я люблю дітей і швидко знаходжу спільну мову з ними.

Алла, ти так сама й будеш. Ну хто ж на першому побаченні обговорює такі теми? Ти чисто зійшла з розуму? – почала було я.

– А що такого? Для чого витрачати час – ми не молодіємо. Мені не п’ятнадцять, щоб я ходила на побачення роками.

Ну знаєш. Ти перший раз людину бачиш і вже говориш про такі серйозні речі. Ти так всіх чоловіків налякаєш.

Але ж він дорослий чоловік – сам розуміє, чим все може завершитись.

Ох, Алло. Ти ще довго будеш ходити у дівках з таким підходом.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як Алла невдало на побачення сходила