Як ми провчили нових сусідів

Живу в багатоквартирному будинку в спальному районі міста. Більшість мешканців у нас – це молоді сім’ї з дітьми та декілька пенсіонерів. Тому у нас завжди тихо, спокійно – всі сусіди знайомі між собою та у хороших стосунках.

Але наприкінці осені в одну з квартир заселилась молода пара – квартиру їм здала сім’я пенсіонерів. Все б нічого, але квартиранти дуже вже полюбили приймати гостей та голосно веселитись. А ще, окрім гучної музики, криків та сміху вони взяли моду викидати недопалки через вікно. Одного разу, навіть, недокурена сигарета потрапила до мене на балкон – а могло б статись непоправне.

Будь-які культурні прохання на них не діяли – вони просто насміхались над нами, або й не відкривали двері. Коли ми викликали поліцію, то тиші вистачало буквально на день-два, а то й просто годину.

Мені увірвався терпець і я вирішив провчити їх. Зібрав цілий пакет недопалків, і їх, і у сусідів, і вирішив принести їм у подарунок. До всього цього ще й домішав трішки сміття – залишки їжі, гнилі овочі та інше. І коли у розпал вечірки я прийшов до них – вони, мабуть, думали, що прийшов ще один товариш, відкрили мені двері. Я без зайвих слів висипав увесь вміст пакета на господаря. І таке я повторював тричі.

Після такого квартиранти ще пожили близько двох тижнів і з’їхали геть.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як ми провчили нових сусідів