Як соціальні мережі змінили життя пенсіонера

Щодня соціальні мережі набувають все більшої популярності. З них люди дізнаються новини, спілкуються з родичами та знайомими людьми, які проживають за сотні, а той тисячі кілометрів.

Ось нещодавно мій дідусь прийшов зі своїм планшетом до мене і попросив, щоб я його зареєструвала у одній із найпопулярніших мереж і навчила нею користуватися. Я звісно зареєструвала і показала найпростіші елементи, але чесно признаюсь, до цієї ідеї я віднеслась скептично, адже дідо, зі свого телефона навіть смс звичайне відправити не вміє, а тут зв’язок зі світом…

За кілька днів я поцікавилась як справи, чи вдається хоча б зайти на власну сторінку і була приємно подивована. Дід сам налаштував свій профіль, ввів свою інформацію, познаходив купу друзів та знайомих ще із часів армії, яких не бачив більше сорока років. Створив групу однокласників додав усіх своїх та навіть з паралельного класу людей. Вони йому там дякують не надякуються, що зміг їх всіх знайти та об’єднати. Вирішили цього року влітку організувати зустріч випускників та завітати до стін рідного навчального закладу.

Ця історія ще раз доводить, що маючи велике бажання – можна гори звернути. Не має жодних обмежень: все можна вивчити, прочитати і навчитись. Головне не стояти на місці, а рухатись і все у житті вдасться.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як соціальні мережі змінили життя пенсіонера