Як ситуація з кількома “неадекватнuмu” може впливати на думку про цілу націю

Я студент третього курсу. Ми з одногрупниками ще того року запланували поїздку закордон – столицями Європи. Ось і настав час наших нетривалих весняних вихідних і довгоочікуваного відпочинку. Платних екскурсій від туроператора ми не купували, вирішили прогуглити цікаві місця і самостійно знайомитися з історією Європи. Так і цікавіше, і дешевше, і ні від кого не залежиш: хочеш йдеш, а не хочеш – ні.

Першою ми побачили столицю Угорщини – Будапешт. Масштаби цього міста просто вражають: стародавні величні будівлі гармонійно компонують із сучасними скляними вітринами найвідоміших брендів світу. Море позитивних вражень у нас залишилось після відвідин цієї столиці.

Наступною країною була Австрія – ми побували у старовинних замках, у стінах яких проживали королі та королеви, де знімалися уривки історичних фільмів, скуштували віденської запашної кави із яблучним струдлем. Позитивні емоції нас із хлопцями просто переповнюють.

От і настав час відвідин третьої – останньої столиці Італії – Риму. Багато цікавих місць знайшли, які б хотіли тут відвідати: колізей, пантеон, собор і площа св. Петра та інші. Все складалося дуже гарно, погода просто чудова, якраз для екскурсій містом просто неба. Та, на жаль, ми побачили неприємну ситуацію з українцями, які дуже негарно, я б навіть сказав зухвало себе поводили із правоохоронцями, які зробили їм зауваження через розпивання спиртних напоїв і неадекватної поведінки на дитячому майданчику, майже у центрі Риму.

Після повернення додому ми зустрілися з хлопцями на парах, викладачі бачили фото з нашої подорожі та запитували які у нас залишилися враження. А ми перше, що розповідали – історію про українців.

От поясніть мені, можливо молодому, недосвідченому студенту незрозуміло. Чому через ситуацію з якимось двома чи трьома неадекватними людьми потім говорять і роблять висновки за усю націю. Це ж несправедливо!!! А як ви вважаєте?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як ситуація з кількома “неадекватнuмu” може впливати на думку про цілу націю