Як виявляється тітка мого чоловіка ще та жартівниця. Особливо, коли це стосується наглих родичів та постійних прохань про допомогу.

Не подумайте, що вона погана – вона дуже привітна та мила жіночка, але їй набридло, що дехто користується її добротою. При тому, коли їй потрібна поміч – ніхто не поспішає.

Так склалось, що поки чоловік затіяв ремонт у нашій квартирі ми переселились до його тітки. Пожити у неї ми планували декілька тижнів – не більше. Грошей вона з нас, звісно, не взяла – але ми вирішили повністю купувати продукти та оплатити комунальні послуги. Все ж такі жінка живе сама і світла, води чи газу вона використовує небагато, а от коли ми підселились – рахунки збільшились.

Пощастило ще й з тим, що з Ларисою Олексіївною я завжди була у хороших стосунках – ми багато говорили, вона інколи допомагала з дитиною та я спокійно могла звернутись за порадою. Тим паче, що батьки чоловіка жили за межами України, а мої – в іншій області. Тому й жити з нею було спокійно, комфортно та і їй веселіше.

І от за час проживання я помітила, що поряд з тіткою живе ну дуже вже нагла жіночка. Вона через день приходила щось позичити – то сіль, то яйця, то муки, то хліба та, навіть, грошей. Тітка ніколи не відмовляла, але знала – та нічого не віддає. Та це не було такою проблемою. Єдине, що дратувало Ларису Олексіївну – те, що сусідка частенько зичила кухонний комбайн і повертала його брудним. Вже не беремо до уваги те, що техніку можна й самому придбати, або ж не користуватись взагалі.

Так от якось я вирішила приготувати дерунів і не хотіла терти картоплю руками. Витягла комбайн, а він брудний та з пліснявою. Я до тітки, а вона мені:

– Не мий, Маруся знов прийде зичити, то я їй такий і дам. Вона ж мені принесла його брудного. Вже не раз просила її не робити так – не слухає. От подивимось, що тут скаже.

І ви знаєте – вона мала рацію. На наступний день ця сусідка прийшла зичити комбайн. І тітка так гордо виносить їй його. Вона ж почали питати, чому він такий забруднений і що їй з цим робити. І тут Лариса Олексіївна не стрималась і сказала все, що думає. Ми всі аж здивувались, бо не звикли, щоб тітка сперечалась чи підвищувала голос. Але ж жінці накипіло.

Маруся зі злістю гримнула дверима і на останок обізвала тітку жадібною та сказала, що більше ноги її в цьому домі не буде. Чи варто вам розповідати про те, що тітка не тільки не засмутилась – вона й зраділа, що позбулась нахабної сусідки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як виявляється тітка мого чоловіка ще та жартівниця. Особливо, коли це стосується наглих родичів та постійних прохань про допомогу.