Як виявилось думка сестри для моєї дружини важливіша, ніж моя

Коли я одружувався з Ірою, то й не знав, що мені ще йде бонусом її старша неодружена сестра. А все тому, що Марина вирішила керувати життям молодшої сестри і відповідно моїм. Вона роздає поради навіть тоді, коли її ніхто не питається. Це мене спочатку дещо забавляло, але потім почало сильно дратувати.

Справа в тім, що моя дружина має дуже м’який характер і не вміє відстоювати свою позицію. Вона ще змалку звикла слухатись маму та свою, старшу на десять років, сестру Марину. Ті дві жінки завжди вирішували за Іру що вона одягатиме, куди вступатиме і з ким буде дружити. Іра ніколи не заперечувала, окрім одного разу – коли вирішила вийти заміж за мене.

Хоч Марині я не надто сподобався та Іра все ж відстояла своє бажання поєднати життя з людиною, яку вона кохає і яка кохає її. Це мене тішило, адже я був переконаний, що тепер, коли ми окрема сім’я, вплив тещі та сестри дещо ослабне. І на початку спільного життя так і було та цього вистачило ненадовго.

Все частіше я почав помічати, що Марина приходить у гості без запрошення, все більше Іра почала часу проводити з сестрою та щовечора по декілька годин могла обговорювати з нею все і всіх. Спочатку я не надто звертав уваги – ну як я можу бути проти спілкування сестер і стати їх ворогом. Та потім я побачив, що це спілкування погано впливає на дружину.

Вона стала більш роздратована, частіше зривалась через дурниці й постійно була незадоволена тим, що я роблю. Навіть квіти я не ті купую ,і вечеряємо ми не в тому ресторані й взагалі я жадібний та шкодую грошей на дружину. А все чому ,бо якось сказав, що варто почекати з покупкою автомобіля для неї. Так, я мав на той момент гроші ,але їх вклав у бізнес і планував купити авто дружині ч6ерез декілька місяців. Про це Іра, звісно ж, розповіла сестрі і та вилила відро лайна на мене. Вона постійно підливає масла у вогонь, коли ми сперечаємось та критикує всі мої дії. А Іра постійно прислухається до слів сестри і не чує мене та моїх пояснень. Дійшло до того, що я просто прошу не переказувати наші розмови сестрі, але це не діє.

Я розумію, що може Марина така, бо має забагато вільного часу ,не має особистого життя та й взагалі заздрить сестрі. Але що з цим мені робити? Я кохаю Ірку, але заміж я брав тільки її ,а не з сестрою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як виявилось думка сестри для моєї дружини важливіша, ніж моя