Як зізнатись коханому, що я вагітна, ще й не знаю чи від нього?

Знали б ви, як я шкодую про ту ніч. Ми тоді з Артуром як завжди посварились, ось такі в нас були стосунки – справжня італійська пристрасть, сварки та скандали були невід’ємною частиною нашого кохання. Та попри це, ми завжди мирились і не розставались.

В той вечір нічого не передвіщало біди, ми мали разом повечеряти та дивитись фільми, але Артур чомусь запізнювався з роботи. Я вже разів з 10 телефонувала йому та відповіді не було. А прийшов він 9 вечора ще й на підпитку. Виявилось, що після роботи, коханий вирішив з друзями в бар піти футбол подивитись. Звісно, я почала сварити на нього та істерити – міг попередити, я ж чекала та переживала.

Суть не в тому, що я проти посиденьок з друзями, навпаки, обома руками за. Це нормально, але якщо ви будуєте спільні плани на вечір, а потім хтось один різко їх міняє, то як мінімум потрібно підняти слухавку і сказати про це.

Загалом, я була дуже сердита на Артура і повністю дала волю емоціям. Крім криків та істерик, вирішила відімстити й також піти гуляти. Думала, просто перейтись, розвіятись, щоб коханий відчув як це та попереживав.

Проте, коли гуляла зустріла свого старого друга Назара. Ми з ним знайомі ще з дитинства і знаю, він вже давно таємно закоханий у мене. Та, чесно кажучи, більше ніж друга я його ніколи не сприймала та й Назар не наполягав на іншому.

Та цього вечора на мене щось нахлинуло, після того, як я йому вилила свою душу та пожалілась на Артура ми вирішили випити трішки вина. Так закрутилось. завертілось і ось я вже в обіймах Назара. Так, спершу це була чисто дружня підтримка, але з кожним ковтком вина це переростало у щось більше. Та що тут говорити, я навіть переночувала у нього!

Після цієї ночі я швидко поїхала до коханого, звісно, нічого йому не сказала. Він же просив пробачення за той вечір, який провів зі своїми друзями й обіцяв, що таке більше не повториться. В душі я просто згоряла від стида, але так і не наважилась розповісти Артуру правду.

Та нещодавно сталось те, що просто зобов’язує мене розкрити цей секрет. Саме так, я – вагітна і не впевнена від кого. Дуже переживаю з цього приводу та не знаю, як правильно подати цю інформацію чоловікам. Боюсь, Артур покине мене, одразу, як тільки дізнається про зраду, але я цього дуже не хочу. Про Назара не так хвилююсь, впевнена, що він буде лише радий, якщо я буду з ним.

У мене зараз тисячі думок, але жодної підходящої. Скоріш за все, скажу коханому, що вагітна, але не зізнаюсь про зраду. Буду сподіватись, що це насправді його дитина і все буде порядку. Проте, після народження дитини на всяк випадок зроблю тест ДНК, щоб точно в цьому переконатися.

Я в розпачі й вже ні в чому не впевнена та терміново потрібно щось вирішувати, бо незабаром живіт виросте, а я ще навіть не розповіла про вагітність Артуру.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Як зізнатись коханому, що я вагітна, ще й не знаю чи від нього?