Які ж ті блогери у справжньому житті?

Сьогодні стала свідком однієї події на продуктовому ринку. Ну просто, не можу про це мовчати, тому вирішила поділитися з людьми у соціальних мережах, щоб якомога більше дізналися.

Ми живемо у 21 столітті. У світі гаджетів, тік току та різних соціальних мереж, звідки наші діти отримують, напевне найбільше інформації. Зараз така професія як блогер, я сама на багатьох підписана та у вільну хвилину переглядаю їх сторі.

Дехто з них видається нам щирим, добрим, хтось брехливим, але ми не знаємо, що насправді криється за тією маскою, коли камера вимкнена.

Сьогодні купувала доньці фрукти на нашому місцевому ринку. От підійшла до старого дідуся, який мав кілька видів яблук та груш, він мені зважив що я попросила, я розрахувалася і відійшла за сусідній прилавок придбати ще ківі, як у той час до пана з яблуками підійшла наша місцева блогерка-мільйонниця, почала так гарно говорити про знижку на фрукти, що закине сторі про найсмачніші яблука і їх усі розкуплять. Дідусь, напевне не розуміючи, що вона хоче, сказав, що знижки не може зробити, бо і так дешево продає, та розізлилася, обернулась і пішла геть.

Тут у мене визріло запитання, чи справді у житті вона така щира, чи то просто гра на камеру? Що у неї не було 20 гривень, щоб заплатити? А можливо чим більше маєш, тим скупішою ти стаєш? Усе це лише мої роздуми, а те за ким ми слідкуємо у соціальних мережах лише наш вибір.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Які ж ті блогери у справжньому житті?