Єднаймося! Після дощу – неодмінно засвітить сонце

Уже третій день у моїй країні неспокійно – розпочалася в1йна. Все, що нас не вбиває – робить нас сильнішими. Це саме той випадок. Коли у нас є надійний захист на передовій, величезна кількість волонтерів, які працюють цілодобово, допомога надходить з усього світу від наших діаспор, то жодні сумніви не повинні закрадатися у наші думки.

Найважливіше, що ми повинні зробити – це зберігати спокій, не панікувати. Слухаймо, лише офіційні джерела інформації. Фільтруймо фейки.

Якщо ви чуєте звуки сирени, то спустіться до найближчих укриттів, підвалів, при цьому зберігаючи спокій. З собою візьміть найнеобхідніше: воду, свічки чи ліхтарик, ліки, при цьому глибоко вдихайте та повільно видихайте.

Якщо ви знаходитесь вдома і від новин ваш психологічний стан «не дуже», то вимкніть телевізор і займіться чимось іншим: хатніми справами, вишиванням, гачкуванням, перескладайте одяг у шафі, будь-чим, що зможе вас відволікти.

Не залишайтеся на тривалий час самі, йдіть до сусідки, родичів, знайомих, щоб поговорити. Не бійтеся сказати «мені страшно» – це нормальні відчуття у цей час.

Підтримаймо, один одного у скрутний для нас час. Все буде добре, після дощу – завжди виходить сонце. Я впевнена, що воно дуже скоро засвітить над УКРАЇНОЮ. Єднаймося!!! У допомозі, молитві, думках і поглядах! Україна була, є і буде!!!!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Єднаймося! Після дощу – неодмінно засвітить сонце