Зайшовши в автобус, водій побажав мені доброго ранку, що надзвичайно мене здивувало

Сьогодні я стала свідком надзвичайно приємного водія автобуса. Ви знаєте, чесно кажучи, таких зараз дуже рідко зустрінеш. Здебільшого, вони полюбляють навіть брутально себе подоводити, аніж ввічливо. Не раз у мережі з’являлися різні історії із конфліктами. Однак ця буде зовсім іншою.

Це була 8 ранку, всі поспішали на роботу та навчання, сонні та не надто привітливі. Перше, що мене здивувало – водій всім бажав доброго ранку і з усмішкою дивився на кожного пасажира. На одній із зупинок, до автобуса зайшла школярка, років 9. Протягнула гроші водію, а він відмовився їх брати, мовляв, всі діти сьогодні їдуть безкоштовно. Окрім того, не брав за проїзд і в пенсіонерів, хоча у моєму місті для них немає офіційного такої пільги, лише зменшений тариф у два рази.

У якийсь момент я спіймала себе на думці, що у сучасному світі більше дивує таке щире та добре ставлення, аніж навпаки – холодне та відсторонене. Можливо, у того чоловіка був просто хороший настрій, або щось трапилося надзвичайно радісне, що хотів аж світився від щастя. Та все ж, перше реакція – подив, недовіра…

Не знаю, чому себе водій перебував у такому піднесеному настрої того ранку, але це запам’яталося мені надовго. От би всі навколо були такими ж привітливими та щирими з усіма.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зайшовши в автобус, водій побажав мені доброго ранку, що надзвичайно мене здивувало