Зайву дитину віддали до села далеким родичам, а згадали вже про неї тільки як та стала успішною

Коли Арінці було 6 у неї померли батьки та під опіку її взяла тітка, татова старша сестра. Жінка дуже сувора, безкомпромісна та любила керувати. У неї ще був син, ровесник дівчинки, не надто слухняний хлопчик, але плеканий та всіма люблений. Разом з Аріною тітці перепала ще й двох кімнатина квартира, яку вона успішно продала, а гроші залишила собі.

Коли дівчинці виповнилось 9 років її віддали до села далекій родичці й обіцяли забрати як тільки буде можливість. Тітка запевняла дівчинку, що у них зараз проблеми й вона тільки буде заважати.

Але роки йшли та ніхто й не думав забирати Аріну. І, якщо спочатку хоча б раз в місяць нові батьки навідували дівчинку, то з часом перестали та гостинців не передавали. Дівчинка ж росла в нелюбові, криках та сварках. Тітка Маша любила випити та в неї вдома частенько збиралась п’яна компанія і вона просто забувала за дитину: не годувала, не зустрічала зі школи та взагалі часто виганяла погуляти, щоб та не заважала. То ж Арінка ще з малку навчилась розраховувати тільки на себе.

Вона була досить розумною дівчинкою, яка добре вчилась та, попри обставини, була доброю та милою. Коли вона закінчила школу – тітка Марія вигнала її вчитись і сказала, щоб навіть не поверталась до неї – їй тут не раді.

Дівчина вступила до університету та оселилась у гуртожитку – там було у сто раз краще, ніж у тітки Маші. Коли дівчина успішно закінчила навчальний заклад їй чи не одразу вдалось знайти хорошу роботу.

Аріна не тільки любила свою роботу, а ще й отримувала за неї хороші гроші. А з часом взагалі пішла на підвищення – стала керівником відділу маркетингу у великій компанії. От тут і почалось найцікавіше.

Вона вже й забула за названих батьків, які вони про неї. До цього часу. Якимось чином тітка дізналась де вона працює і що вона стала досить успішною. І вона знайшла дівчину.

Спочатку вони хотіли вибачитись і пояснити чому вони так і не забрали її, але передумали. Виявилось, що їх рідний син потрапив до тюрми через крадіжку, а вони ще й виплатили його борги. А зараз вони залишились без грошей.

І тут Аріна зрозуміла – от чому вони її шукали. І справді – родичі почали просити грошей. Казали, що можна почати все з початку – їй же потрібна сім’я. тільки тепер дівчина поводила себе як вони – вона не переживала за їхні почуття. Просто дала їм гроші й попросила, щоб вони ніколи більше не турбували її.

Така сім’я їй не потрібна. Вона цих людей не знає і знати не хоче. Але все ж її турбує питання – може дарма вона так їх викреслила зі свого життя?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Зайву дитину віддали до села далеким родичам, а згадали вже про неї тільки як та стала успішною